Re:пост

joomla

ОНОВЛЕНО О 20:30: Як таємно вибирає Сичавка з ким об'єднатись в одну громаду (фото, відео)

Golovna_Sichavka.jpg — 82.73 KбВ селі Сичавка Одеської області відбувається таємне голосування, щодо визначення з яким населеним пунктом об'єднатися в одну громаду. Місто Южний чи село Візирка - пропонується як вибір жителям Сичавки та села Кошари, які є однією громадою.

Активність виборців спостерігається з восьмої ранку(тих, хто бере участь у консультативному опитуванні).

На даний час проголосувало вже понад 700 чоловік, з 1600 виборців. Спостерігачі відмічають, що голосування проходить спокійно, однак розповідають про те, що існує факт підкупу виборців. Також, за першу половину дня вже оформлено 5 актів, в яких йдеться про порушення.

Консультативне опитування чи таємне голосування в селі Сичавка відбувається в місцевому будинку культури. У фойє розташовані кабінки, скрині, члени комісії - все, як на звичайних виборах.

За процесом опитування пильно стежать спостерігачі від, так званих, двох штабів - тих, хто за об'єднання із Візиркою та ті, хто за Южний.

vibori_15.jpg — 84.77 Kб

menti_00004.jpg — 98.49 Kб

menti_00001.jpg — 89.63 Kб

menti_00015.jpg — 99.35 Kб

Як розповіла Валентина Наумова - спостерігач за голосуванням, напередодні жителям Сичавки пропонувались гроші за голоси. Також, протягом дня ведеться звітність про кількість тих, хто віддає свої голоси за Візирку, після чого, ті, хто проголосували отримують гроші.

Також, спостерігач розповіла про те, що жителям села Кошари видавали горілку в сичавському магазині. Проте жодного доказу спостерігач не представила:

                   

Журналісти звернулись до продавця магазину, в якому ніби -то видавали горілку тим, хто голосував (з села Кошар). Жінка спростувала цю інформацію, сказавши, що бачила чоловіка, який зайшов перед голосуванням до крамниці - купив товари, але забрав все після того, як проголосував. Свідком цього стала депутат Сичавської сільської ради - Валентина Андріяшева, яка зробила свої власні виводи з побаченого.

                   

menti_00020.jpg — 92.02 Kб

vibori_10.jpg — 83.53 Kб

vibori_18.jpg — 72.09 Kб

vibori_1.jpg — 93.01 Kб

vibori_3.jpg — 97.19 Kб

vibori_9.jpg — 95.38 Kб

                       

 
 
Яндекс.Метрика