Re:пост

joomla

У Львові безкоштовно даватимуть велосипеди напрокат

Від 4 червня кожний охочий зможе використовувати велосипед для того, аби дібратися на роботу, додому або, відповідно, за іншими потребами. Велосипед можна буде взяти на прокат абсолютно безкоштовно, залишивши натомість документ, який засвідчує особу. Про це інформує кореспондент «Погляду».

Ідея реалізується у рамках проекту «Майстерня Міста». Цей проект здійснюється в межах програми «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» у рамках співпраці Львова та німецького товариства GIZ.

«Велосипед протягом червня можна буде взяти на добу у «Майстерні Міста», яка розташована на площі Ринок зі східної сторони. Таким чином, ми хочемо, щоб кожен переконався, як це добиратися, куди необхідно, велосипедом по місту», - пояснила Мар’яна Борик, асистент проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

У безкоштовному прокаті наразі 5 велосипедів, кожен з яких обладнаний лічильником. Організатори підраховуватимуть, скільки люди «намотають» кілометрів по дорозі на роботу чи з роботи.


Джерело: "Погляд"

Фото: Львівська газета

 
 
Яндекс.Метрика