Re:пост

joomla

«Херсонобленерго» оштрафували на півмільйона гривень

Антимонопольний комітет України оштрафував ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» на 500 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Таке рішення прийнято за результатами виїзного засідання Тимчасової адміністративної колегії Комітету у Херсоні 21.06.2012 року , повідомляє видання "Пост фактум".

Зокрема, йдеться про заміну силових трансформаторів, реконструкцію високовольтних повітряних ліній, встановлення додаткового обладнання. При чому, реконструкція ліній передбачена за рахунок інвестиційних коштів.

Як наслідок, споживачі понесли чималі витрати, що призвело до ущемлення їх інтересів. Про це свідчать скарги мешканців вказаних населених пунктів на дії обленерго, що надійшли до Херсонського територіального відділення Комітету.

Свїм рішенням Комітет зобов’язав ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» припинити порушення.Судові інстанції, які протягом 10 місяців переглядали рішення Антимонопольного комітету України, підтвердили його законність та обгрунтованість.

На виконання рішення суду Херсонобленерго  сплачено до державного бюджету штраф у розмірі 500 тис.грн та пені в розмірі 119,5 тис.грн

Джерело: "Пост фактум"

 Фото: job-sbu.org

 
 
Яндекс.Метрика