Re:пост

joomla

“У нас тут своя Врадіївка” – батьки вбитих дітей Вінниччини

DSC05078.jpg — 47.93 Kб

Зранку 10 липня біля Вінницької облдержадміністрації відбувся мітинг. Акцію протесту влаштували члени громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини». За словами активістів, саме в липні у різні роки в області найбільше загинуло молодих людей. А також, почувши про події у Врадіївці, учасники організації мають намір приєднатися до акції протесту в Києві. Пише "ВінницяОК"

 

– Ми знаємо, що люди організовують пішу ходу – «Врадіївський марш» – на знак протесту проти міліцейського свавілля. До неї приєднатися не зможемо, бо багато серед нас людей літнього віку, але у Київ на акцію поїдемо, – заявила голова громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини» Тетяна Кушнір. – Поховати свою дитину – це найбільша в світі біда. Ми підтримуємо матір побитої міліціонерами дівчини, бо в нас на Вінниччині своя Врадіївка уже більше 20-ти років. За цей час 200 наших дітей було жорстоко вбито, із тих двохсот убивств, розкритими є мізерна кількість злочинів, решта – приховуються або просто не розслідуються.


Активісти організації стверджують, що убивство в незалежній Україні стало прибутковим бізнесом для судмедекспертів, слідчих, прокурорів, адвокатів та суддів. Відповідні транспаранти і плакати вони й розгорнули на мітингу.
Фотографії трьох десятків убитих молодих людей розклали просто на сходах адміністрації. Реальної кількості прихованих убивств за участі впливових осіб учасники громадської організації не знають, тож прохають, аби влада почула їх і допомогла досягти справедливості.


– У Вінницькій області не ведеться облік наших убитих дітей. Зате вже встигли порахувати, скільки в області людей з алкогольною залежністю, хворих на туберкульоз і ВІЛ-інфекцію, ведуть облік молодих жінок, які постраждали від сексуального рабства. Мінсоцполітики подбало про матеріальну допомогу цим жінкам. Але на тяжкі злочини, в яких загинули наші діти, ніхто не звертає увагу і не рахує, скільки непокараних убивць на свободі, – говорить Тетяна Кушнір


Батьки вбитих дітей бідкаються, що керівники області не допомагають вирішувати їх болючі питання.
– Останнім губернатором, котрий нас вислухав, був Олександр Домбровський. Навіть запрошував силові структури на ці зустрічі. Він, до речі, допоміг нам юридично зареєструвати нашу організацію і впливав на позитивне вирішення проблем, з якими до нього зверталися, – сказала Тетяна Кушнір.
Мітингувальники наполягають, аби в області розробили концепцію розвитку правового поля. Аби всі гілки влади, силові структури нарешті почули громадськість, та змусили розкрити усі особливо тяжкі злочини – убивства, які раніше приховувалися правоохоронцями.

Джерело: "ВінницяОК"

 

 
 
Яндекс.Метрика