Re:пост

joomla

Відсьогодні на залізниці діють нові тарифи

29b75a9b15dd8319ed2a329fe04b7db2fb90e30b.jpg — 20.57 Kб

Відсьогодні у всіх категоріях вагонів, окрім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ та приміських поїздів, у внутрішньому та міжнародному сполученнях змінено тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом. Про це УНН повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученніпідвищилася на    10 %. У міжнародному сполученн івартість збільшилася на 5 % лише квиткової частини.

Нові тарифи набули чинності у день опублікування у виданні "Офіційний вісник України" (№ 51 від 16 липня 2013 року) відповідних Наказів Міністерства інфраструктури України від 19 червня 2013 року № 413 "Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні" та № 414 "Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні".

Як зазначили у підприємстві, вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученнів плацкартному та купейному вагонах наразі підвищилася на 10 %, наступний етап – з 1 жовтня вартість зросте теж на 10 %.

У міжнародному сполученні від сьогодні у всіх категоріях вагонів, окрім СВ, вартість збільшилася на 5 %, наступне підвищення відбудеться з 1 жовтнятеж на 5 %. Підвищення тарифу стосуєтьсялише квиткової частини, що є однією із складових вартості проїзду (повна вартість проїзду в пасажирських поїздах складається із вартості квитка + вартість плацкарти + ПДВ + страховий збір + комісійний збір). Квиткова частина – це компенсація витрат на утримання та експлуатацію інфраструктури залізниць і електроенергію (або інший вид енергії), що використовується під час курсування поїзда (інфраструктурна складова).

Як уже повідомлялося, у Мінінфраструктури пояснили, що зростання вартості проїзду залізничним транспортом дозволить частково зменшити збитковість пасажирських перевезень та спрямувати частину коштів на капітальний ремонт вагонів.

Джерело: УНН

 
 
Яндекс.Метрика