Re:пост

joomla

Табачник пропонує почати навчання не з 1-го, а з 2 вересня.

"День знань – виключно родинний і святковий день", – вважає міністр освіти і науки Дмитро Табачник. Саме тому міністерство пропонує провести 1 вересня, у неділю, лише урочисті лінійки, відзначення Дня знань, а вже з нового робочого тижня, 2 вересня, розпочати навчальні заняття, повідомляє сайт ТВі.

Такий план дій для освітян та учнів пропонує офіційний сайт Міністерства освіти, посилаючись на відповідний наказ міністра.

"Відповідно до наказу Міністерства № 894, 1 вересня, у традиційний День знань, у всіх школах, ліцеях, гімназіях, професійно-технічних навчальних закладах ми рекомендуємо провести лише святкові заходи, коли для першокласників пролунає Перший дзвоник. Свято знань, свято початку нового навчального року учні разом з учителями, батьками, бабусями та дідусями відзначатимуть разом. Першокласники за руку з батьками вперше перейдуть поріг школи і полинуть в чудову Країну знань. 1 вересня – виключно родинний і святковий день. А вже з нового робочого тижня, 2 вересня, в усіх навчальних закладах розпочнуться заняття", – повідомляють у Міносвіти.

Також там зазначають, що для студентів вищих навчальних закладів заняття розпочнуться 2 вересня 2013 року.

Фото: news-ua.com

Джерело: ТВі.

 
 
Яндекс.Метрика