Re:пост

joomla

Залізничники перекрили міст на Видубичах, бо їм не заплатили

rabochie_1.jpg — 18.43 Kб

Працівники залізниці у вівторок перекрили міст на Видубичах у Києві, пише "Українська правда".

Про це у своєму Twitter написав журналіст Андрій Баштовий.

"Залізничники перекрили міст на Видубичах, бо їм не заплатили", - написав він.

В руках залізничники тримають плакати з гаслами "Вимагаємо зарплату", "Робота - зарплата = рабство" та інші.

У той же час в прес-службі південно-західної залізниці заявили, що міст перекрили не залізничники, а працівники підприємства-підрядника, яке проводило там будівельні роботи.

"Є залізничний автомобільний міст. Він дуже великий. Міст, який на Видубичах - це одна зі складових цього великого мосту. Підрядником цього мосту була компанія "Планета Міст", - розповіла прес-секретар залізниці Ганна Малієнко.

"Залізниця розрахувалася в повному обсязі, а вже адміністрація підприємства не розрахувалася зі своїми людьми всередині компанії", - сказала вона.

f90fb47-untitled-2-copy.jpg — 23.54 Kб

За її словами, "Планета Міст" має велику заборгованість по зарплатах всередині компанії не тільки за роботу на цьому мосту.

Як відомо, на минулому тижні у Києві відкрили 700-метровий залізничний міст над автовокзалом на Видубичах, будівництво якого почалося ще в 2006 році.

За сім років будівництва було витрачено 255 мільйонів гривень. Ще 180 мільйонів пішло на перекладку 22 кілометрів ліній зв'язку, 2,5 кілометрів каналізації та водопроводу і 12 кілометрів електромереж.Джерело: Українська правда

Фото: Андрій Баштовий

Відео: RadioSvobodaOrg

 
 
Яндекс.Метрика