Re:пост

joomla

У Білорусі кажуть, що спіймали Мельника, в Україні все спростовують

20130816144614.jpg — 39.27 Kб

Петра Мельника затримали на білоруському пропускному пункті «Верхній Теребежов» і передали прикордонній службі України, пишуть "Коментарі"

Про це повідомив помічник начальника Пінського прикордонного загону Республіки Білорусь з роботи зі ЗМІ Михайло Бут-Гусаїм, пише «Тиждень».

Зокрема, він підтвердив, що Мельник перетинав білоруський кордон.

«І був затриманий і притягнутий до адміністративної за порушення правил перебування на території Республіки Білорусь без відповідних документів, а саме - паспорту. І був переданий ДПС України», - повідомив він.

Більш детальну інформацію він пообіцяв повідомити пізніше.

Водночас українське прикордонне відомство спростовує цю інформацію, передає «Інтерфакс-Україна».

Білоруські прикордонники не затримували екс-ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника і не передавали його українській стороні, заявляють у Державній прикордонній службі України.

«Жодних затримань Мельника білоруська сторона не здійснювала. Відповідно, нам його ніхто не передавав», - повідомили в прес-службі українського прикордонного відомства.

У прикордонній службі назвали таку інформацію ЗМІ недостовірною.

Як повідомляли «Коментарі», в ЗМІ з´явилася інформація про те, що колишній ректор Податкового університету Петро Мельник ще 9 серпня виїхав у Білорусь з паспортом свого брата.

Джерело: "Коментарі"

 
 
Яндекс.Метрика