Re:пост

joomla

Актори Черкаського обласного музично-драматичного театру заявили про невиплату зарплати

8e4b5b1ab48c2ff9a726e797d2fe1627.jpg — 8.70 Kб

Актори Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка зупинили виставу «Назар Стодоля», щоб зробити заяву про заборгованість з виплати зарплат. Про це інформує кореспондент «Прочерку», якого запросив до театру для висвітлення теми режисер Сергій Проскурня.

Актори зі сцени наголосили, що всі говорять про заборгованість перед вчителями, медиками, іншими бюджетниками, проте чомусь не говорять про заборгованість у галузі культури. За словами акторів, вони ні в якому разі не винять у ситуації, що склалася, керівництво театру. За їх словами, насамперед влада повинна звернути увагу на їх проблему.

Також актори сказали глядачам, що театр ніяким чином не відгороджується від черкащан і що будівельний паркан, який встановлений перед театром – не їх рук справа… (Нагадаємо, що коли в Україні розпочалися Євромайдани, перед Черкаським драмтеатром на площі встановили паркан нібито для того, щоб розпочати ремонтні роботи – оновлення фасаду будівлі. Опозиціонери тоді заявляли, що таким чином влада намагається відтіснити черкащан з Театральної площі, забравши у них шматок площі).


Ми досі від керівників культури (начальник обласного управління культури є Наталія Джура – ред.) не отримали пояснення наскільки довго це буде тривати і чому взагалі так відбувається! – сказали актори.

– Крутиться голова на сцені. Голосів не вистачає для співу. П’ємо один чай. У багатьох в театрі працює вся родина – чоловік і дружина. Ми розуміємо, що це проблеми усієї країни. Але усіх чують, а культуру ніби не чують. Сьогоднішнє наше звернення для того, щоб нас почули. Ми не хочемо бути іграшками в політичних іграх нашої держави. Ми актори і завжди були поза політикою. Але ми люди і хочемо й надалі бути людьми зі своєю гідністю і своєю честю. Навіть ту малу копійку хочемо мати вчасно! – заявили актори. – На сьогодні ми не отримали зарплати за листопад. І це не лише актори, а й технічні працівники. Нам відомо, що заборгованість стосується і інших закладів культури, зокрема, черкаської філармонії і театру ляльок.

Опісля актори продовжили виставу.

Джерело: «Прочерк»

Відео: «Прочерку»

 
 
Яндекс.Метрика