Re:пост

joomla

Привіт кримчанам! До Держдуми РФ внесли законопроект про заборону тимчасово здавати житло

thumbnail-20140309214023n.jpg — 38.30 KбУ Державну думу Російської Федерації 26 лютого було внесено законопроект, який унеможливлює здачу в оренду житлові приміщення багатоквартирних домів. Законопроект № 461001-6 вносить у статтю 17 Житлового кодексу РФ наступні зміни: "не допускається надання готельних послуг, а також послуг з тимчасового розміщення громадян в житлових приміщеннях багатоквартирних будинків". Пише: fakty.ictv.ua

 Наразі законопроект внесено на розгляд до профільного комітету - Комітету Державної Думи з житлової політики та житлово-комунального господарства. У Мережі цей закон вже назвали "привіт кримчанам", адже під час курортного сезону багато власників житла на півострові заробляють на здачі своїх квартир туристам.

Таким чином, якщо Крим приєднається до складу РФ і закон буде ухвалено, кримчан позбавлять традиційного заробітку. Закон поки перебуває на розгляді в комітеті.

Нагадаємо, незаконний референдум про статус Криму має відбутись 16 березня. На референдумі буде два питання: про входження Криму до складу РФ, а також - відновлення конституції Криму 1992 року.

Джерело: fakty.ictv.ua         

 
 
Яндекс.Метрика