Re:пост

joomla

Робоче місце за мобілізованими буде закріплене протягом року

Верховна Рада на рік закріпила місця роботи за громадянами, що мобілізуються у Збройні Сили.

За ухвалення в цілому законопроекту № 4500-1 проголосувало 262 депутати за мінімально необхідних 226.

Як пояснив перед голосуванням один з авторів законопроекту Олександр Кузьмук (член депутатської групи "Економічний розвиток"), до Кодексу законів про працю цим законом вноситься положення про те, що співробітникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації на строк не більше одного року, гарантується збереження місця роботи, посади в установах та організаціях незалежно від підпорядкування та форми власності, а також середньої заробітної плати.

 Згідно з пояснювальною запискою, прийняття закону дозволить громадянам України 40-55 років реалізувати свій конституційний обов'язок по захисту територіальної цілісності України, врегулювати питання призову на військову службу під час мобілізації приватних підприємців, не перериваючи їх підприємницьку діяльність.

Крім того, прийняття закону дозволить підвищити соціальні гарантії військовослужбовців, які призиваються на військову службу під час мобілізації, не допустити зниження соцгарантій офіцерам запасу, які під час мобілізації будуть призначені на нижчі посади, а також поліпшити комплектацію Збройних Сил України, Національної гвардії та інших військових формувань резервістами.

У разі призову на навчальні збори згідно зі статтею 13 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» за громадянами України, які проходять підготовку з військово-технічних спеціальностей з відривом від виробництва, на весь час підготовки, включаючи час проїзду до місця підготовки та у зворотньому напрямку, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності.

Витрати, пов'язані з наймом житла на період навчання зазначених у частині першій цієї статті громадян України, оплатою вартості проїзду до місця навчання (зборів) і назад та виплатою середнього заробітку за основним місцем роботи, здійснюються за рахунок коштів Міністерства оборони України та інших військових формувань у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Зазначені особи не підлягають звільненню з роботи з ініціативи власника або вповноваженого ним органу незалежно від підпорядкування і форм власності з дня отримання повістки про призов і до повернення, крім випадків ліквідації установи, підприємства, організації тощо, де вони працювали.

 На підприємства незалежно від форм власності та підпорядкування покладаються такі зобов'язання:
   
   • Забезпечувати виконання військового обов'язку громадянами України
   • Вести персональний облік призовників і військовозобов'язаних
   • Забезпечувати своєчасне прибуття громадян до призовних дільниць на вимогу військкоматів
   • Повідомляти у семиденний строк військкомати про прийом на роботу та звільнення з роботи призовників та військовозобов'язаних
   
   Навчальні збори. У рамках законодавства про мобілізацію, а також про військову та альтернативну службу, частина співробітників може бути викликана на навчальні збори військовозобов'язаних. Військовозобов'язані, яким надійшла повістка про прибуття для призову на збори, зобов'язані надати копію цього документа роботодавцю. Роботодавець, у свою чергу, повинен забезпечити співробітникам збереження робочого місця і середню заробітну плату за весь час військових зборів, включаючи час проїзду до місця проведення зборів і час повернення зі зборів.
   
   Військова і Альтернативна служба. Військовозобов'язані співробітники, яким надійшла повістка про призов на військову службу або направлення на альтернативну службу, зобов'язані надати копію цього документа роботодавцю. Роботодавець, у свою чергу, повинен звільнити співробітника згідно п.3 ст.36 КЗпП України. У разі призову або вступу на військову службу, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат.
   
   За співробітником, який проходить альтернативну службу, зберігається посада, а в разі її відсутності - інша рівноцінна робота (посада) на тому самому або, за згодою працівника, на іншому підприємстві. У разі скорочення чисельності або штату працівників, такий співробітник користується переважним правом у збереженні за собою робочого місця протягом двох років з дня звільнення з альтернативної служби.
   
   Медичний огляд. Військовозобов'язані, яким надійшла повістка, повинні проходити медичний огляд. Такі співробітники повинні надати копію повістки роботодавцю до проходження медичного огляду та після проходження медичного огляду. На основі відміток лікувально-профілактичного закладу, зазначених у повістці, роботодавець нараховує середню заробітну плату за час проходження медичного огляду.

Джерело: Інтерфакс-Україна, Бухгалтер 911

 
 
Яндекс.Метрика