Re:пост

joomla

Німеччина вкладе кошти у відновлення донецьких міст

Німеччина виділить Україні на відновлення інфраструктури Слов'янська та Краматорська фінансову допомогу в розмірі 2,5 млн євро. Про це заявив спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, повідомляє «РБК-Україна».

«За підсумками міжнародних переговорів Президента України Петра Порошенка і канцлера Німеччини Ангели Меркель, Німеччина надасть фінансову допомогу в розмірі 2,5 млн євро для відновлення інфраструктури Слов'янська та Краматорська», - зазначив він.

 

Пан Лисенко підкреслив, що наразі в Слов'янську почалося відновлення пріоритетних об'єктів соціальної інфраструктури: дитячих садків, шкіл і лікарень.

«Налагоджено забезпечення місцевого населення медикаментами. В першу чергу - життєво необхідними, такими як інсулін», - акцентував він.

Як повідомляла «Україна Комунальна», Слов'янськ та Краматорськ були звільнений від бойовиків 5 липня. Вже на наступний день в містах почали відновлювати інфраструктуру, налагодили постачання продуктів харчування, питної води та іншої гуманітарної допомоги місцевим жителям.

Джерело: Україна Комунальна

 
 
Яндекс.Метрика