Re:пост

joomla

В Україні пройшли марші на честь дня УПА: як це було (фоторепортаж, відео)

Upa_1.jpg — 49.34 KбСьогодні, 14 жовтня, у 72-гу річницю створення УПА, у великих містах України пройшли марши.

У Києві захід розпочався від пам'ятника Тарасу Шевченку у парку імені поета. За попередніми оцінками, у ході взяли участь близько тисячі осіб, серед були люди у камуфляжній формі з шевронами “Правого сектору”. Передає "УНІАН".

У Києві захід розпочався від пам'ятника Тарасу Шевченку у парку імені поета. За попередніми оцінками, у ході взяли участь близько тисячі осіб, серед були люди у камуфляжній формі з шевронами “Правого сектору”.

 У той же час, в Харкові, за даними видання 057.ua, на площі Конституції зібралося близько 5 тисяч осіб. Вони заспівали пісню "Воїни світла" і колоною двинулись до площі Свободи. Дорогою учасники ходи скандували патріотичні лозунги і палили фаєри. Колону учасників супроводжували не менш ніж 8 автобусів із співробітниками правоохоронних органів.                                        

Одесити також зібрались у центрі міста з нагоди річниці УПА. Як повідомляв УНІАН, більш як 100 людей зібралися в Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка – біля пам'ятника Кобзареві. Вони прийшли з прапорами України і червоно-чорними прапорами. Серед учасників акції, здебільшого, молоді люди – хлопці і дівчата.

Українську повстанську армію було створено 14 жовтня 1942. З 2005 року в Україні офіційно святкуються річниці створення УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці, що також припадає на цей день.

Джерело: УНІАН

 
 
Яндекс.Метрика