Re:пост

joomla

Учителі Донецька вийшли з прапорами України благати про допомогу (фото)

Doneck.jpg — 12.83 KбДонецькі вчителі звернулися до своїх співвітчизників з проханням допомогти звільнити їх від бойовиків. Освітяни влаштували акцію і вийшли на міст Донецька з прапорами України. За словами небайдужих учителів, у Донецьку зараз відбувається повне свавілля. Проукраїнських учителів викрадають і катують. Повідомляють "ФАКТИ. ictv.ua"

«На Донеччині панують терористичні угруповання, які підпорядкували органи місцевого самоврядування, зайняли залишені власниками приватні будівлі, промислові підприємства, організовують свою податкову систему й банк, втрутилися в систему охорони здоров’я, освітню галузь.

Вони послідовно й наполегливо знищують усе українське, що було створене на Донбасі раніше: заборонили символіку, українська мова сприймається як провокація, слово на захист України чи української армії – як пряма ворожа агітація», - ідеться в повідомленні.

«Ми опинилися в інформаційній і психологічній ізоляції. Сподіваємося на допомогу рідного народу й визволення нашої землі! З повагою, українці Донецька», - підписалися активісти.

Варто зазначити, що ситуація на передовій АТО дуже складна. Бойовики постійно хочуть прорватися вглиб території України.

Джерело: fakty.ictv.ua

 
 
Яндекс.Метрика