Re:пост

joomla

Стало відомо, коли повернуться додому перші мобілізовані

530767.jpg — 11.34 Kб

Українці, які потрапили під першу хвилю мобілізації, будуть звільнені навесні цього року, пише "24".

Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник начальника Головного управління збройного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗСУ Володимир Талалай.

"Для особового складу, який був покликаний під час попередніх черг мобілізації відповідно до законодавства був передбачений відповідний пакет соціальних гарантій, але законодавство визначило збереження цих гарантій протягом календарного року. Таким чином, в березні закінчується термін гарантування збереження середнього заробітку та робочих місць громадян, які були покликані під час першої черги (мобілізації – “24”)”, - повідомив Талалай.

Безумовно, ми не маємо права і не можемо допустити загострення суспільно-політичної обстановки і в період березень-травень будемо звільняти громадян, які були покликані під час першої черги мобілізації,
- додав генерал.

За його словами, для недопущення зниження рівня боєздатності військ, особовий склад буде замінений під час нової черги мобілізації. Однак коли саме розпочнеться нова хвиля мобілізації, залежить від Верховної Ради.  Згідно з рішенням РНБО від 20 грудня 2013 року передбачається проведення наступних черг мобілізації загальною тривалістю 210 діб.

Джерело: "24"

 
 
Яндекс.Метрика