Re:пост

joomla

Реформа МВС розпочинається з Києва. Ліквідувати ДАІ планують спершу у столиці, а потім в інших містах та областях України

З 19 січня в Києві стартувала реформа міліції – МВС вже оголосило набір нових працівників у патрульну службу майбутньої поліції. Обіцяють 6-8 тисяч гривень зарплати, а також перспективи росту, повідомляє сайт ТСН.

"Реформування МВС України розпочнеться зі столиці. Ми пропонуємо роботу. Реєстрація кандидатів вже почалася. Ми закликаємо всіх йти у відкриту, нову поліцію", - наголосила перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.

 

Кандидатам віком від 21 до 35 років потрібно заповнити до 6 лютого анкету та подати її за адресою Володимирська, 57 (Будинок учителя), в Києві або заповнити та відправити анкету онлайн на офіційному сайті МВС України.

"Якщо анкета пройшла перевірку комісії, ви отримаєте запрошення на тестування, перевірку фізичного стану, та проходження співбесіди. Після проходження усіх етапів конкурсного відбору - вас чекає навчання на посаду працівника патрульної служби. Це буде принципово новий підхід за європейською програмою підготовки", - переконує Згуладзе.

Від кандидатів вимагають мати повну загальну середню або вищу освіту, посвідчення водія категорії В, відсутність судимості, вільне володіння українською мовою, а також фізичне здоров'я та моральну стійкість.

На час навчання обіцяють стипендії, а вже опісля - нову уніформу та новий службовий автомобіль.

"Ми починаємо процес створення нової патрульної служби МВС. Конкурсний відбір, навчання, тести і в переддень літа матимемо в Києві нову патрульну поліцію. ДАІ буде ліквідовано. Частина її функцій візьме на себе патрульна поліція. МРЕВ в його нинішньому вигляді буде ліквідовано - буде нова система (про це дамо інформацію окремо), - написав на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У МВС нині два пілотні проекти у Львівській та Хмельницькій областях. Пілотні проекти проводяться для того, аби уникнути помилок у майбутньому. ДАІ повністю реформують. Нова служба буде працювати по-новому. Нинішні працівники МВС також будуть проходити конкурсний відбір.

Всього за добу було подано чотири тисячі заявок від українців, які хотіли б працювати у лавах Національної поліції. Про це у своєму Facebook написав нардеп Мустафа Найєм. "Судячи з усього, на бажаючих працювати в Національній поліції чекає великий конкурс. За першу добу до конкурсної комісії надійшло майже 4000 анкет", - пише депутат. "Для розуміння, офіс всього планував набрати три тисячі осіб, з яких після тестування мало залишитися близько 2000 абітурієнтів. Набір триватиме ще 16 днів - до 6 лютого 2015 року", - додав Найєм.

 Ліквідація ДАІ розпочнеться з Києва. Вже влітку зі столичних доріг мають зникнути автоінспектори, йдеться в сюжеті ТСН.

Замість Державтоінспекції з'явиться нова патрульна поліція.

"Буде значно відрізнятися від функціоналу, котрий є в ДАІ. Патрульна служба не стоїть, вона патрулює 24 години", - розповіла заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе.

"Патрульна служба складатиметься з патрулів у машинах, котрі патрулюють свої квадрати і забезпечують порядок у своїх квадратах, а також піших патрулів", - пояснила вона.

Серед головних вимог – відсутність судимостей, вільне володіння українською мовою, вік від 21 до 35 років та водійське посвідчення з категорією "Б". "Кого ми шукаємо? Чоловіків і жінок. Побільше жінок, будь-ласка!", - закликала Згуладзе.

"Не всі, хто потрапить у новий тренінг-центр, закінчать його. Я навіть можу гарантувати, що багато-хто не закінчить його", - пообіцяла вона. Претендентів навчатимуть протягом трьох місяців кваліфіковані інструктори, яких залучатимуть із Заходу. Під час навчання обіцяють платити стипендії в межах 2 тис. гривень.

У МВС сподіваються, що таким чином зможуть відсіяти тих, хто не готовий працювати без хабарів. Після Києва ліквідація ДАІ поступово відбуватиметься і в інших областях.

Джерело: ТСН

 

 
 
Яндекс.Метрика