Re:пост

joomla

Україна в ніч на 29 березня переходить на "літній час"

25_main.jpg — 15.84 Kб

Україна в ніч з 28 на 29 березня о 03.00 за київським часом переходить на "літній час".

О 3.00 стрілки годинника будуть переведені на одну годину вперед відповідно до постанови Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України", пишет "Сегодня".

Як відомо, більша частина території України знаходиться в смузі, що відповідає часовому поясу UTC + 2 ("другий часовий пояс"). Це зафіксовано постановою Кабінету міністрів №509 від 13 травня 1996 року, відповідно до якого в країні діє час другого часового поясу з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3.00 на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 4.00 на одну годину назад .

Як повідомлялося, Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") у зв'язку з переходом на "літній час" відкоригувала графік руху пасажирських поїздів.

У ніч з 28 на 29 березня пасажирські поїзди у дальньому сполученні, які на момент переведення годинників будуть знаходитися в дорозі, до кінцевого пункту прибудуть за скоригованим часом, а поїзди приміського сполучення курсуватимуть уже згідно з літнім часом.

Таким чином, у квитках вказано час відправлення і прибуття з урахуванням коректувань графіка руху поїздів.

Країни Європейського Союзу, велика частина яких знаходиться в поясі UTC + 1, менша – в UTC і UTC + 2, також переходять на літній час.

Источник: "Сегодня"

 
 
Яндекс.Метрика