Re:пост

joomla

Кабмін дозволив безкоштовно вилучати в юридичних осіб авто для потреб армії

Кабінет міністрів вніс зміни до положення про військово-транспортний обов’язок, згідно з якими автотранспорт буде безкоштовно залучатися для потреб армії, повідомляє сайт "Forbes.ua".

Згідно зі змінами, під час мобілізації на безкоштовній основі здійснюється залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і організацій на потреби Збройних сил України.

 

Згідно з положенням про військово-транспортний обов’язок № 405, опублікованим на сайті уряду, залучення транспортних засобів і техніки здійснюється військовими комісаріатами.

«Під час мобілізації для задоволення потреб військових формувань здійснюється безкоштовне залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності на умовах повернення їх після оголошення демобілізації», – йдеться в документі.

Повернення транспортних засобів і техніки здійснюється військовими підрозділами упродовж 30 календарних днів із моменту оголошення демобілізації через військові комісаріати, які здійснили таке залучення.

Документом також передбачено порядок компенсації шкоди, завданої транспортним засобам і техніці внаслідок їх залучення для мобілізації.

Згідно з документом, від передання транспортних засобів під час мобілізації можуть звільнятися підприємства, установи та організації у зв’язку з виконанням ними встановлених мобілізаційних завдань за наявності укладеного з Міністерством оборони договору на виконання мобілізаційних завдань, а також за умови, що їхні транспортні засоби та техніка задіяні у виробничому процесі виконання мобілізаційних завдань.

Крім того, від передання техніки військовим формуванням під час мобілізації можуть звільнятися підприємства, установи та організації, у яких висока суспільна потреба. Водночас перелік таких підприємств затверджується Кабінетом міністрів за поданням Міністерства оборони.

Джерело: "Forbes.ua".

 
 
Яндекс.Метрика