Re:пост

joomla

"Львівська залізниця" купує рибу по 520 грн/кг

"Львівська залізниця", маючи мільйонні борги, купує рибну продукцію за космічними цінами.

Державне територіальне галузеве об’єднання “Львівська залізниця” у 2012 році купувало без конкурсу рибну продукцію ціною до 520 грн за кілограм. Про це повідомляють "Наші гроші. Львів" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

У звіті про закупівлі вказано постачальника, дату договору, загальну суму закупівлі, кількість кілограмів та ціну, натомість відсутня інформація про повну назву продукту. Вартість риби, яку придбали залізничники, коливається від 160 грн/кг до 520 грн/кг.

Керівництво "Львівської залізниці" відмовилося пояснити, яку саме "рибну продукцію" купували. В офіційній відповіді на запит "Наших грошей. Львів" зазначено, що "інформація щодо придбання залізницею рибної продукції, що здійснювалась на підставі укладених господарських договорів, визначена в цих договорах конфіденційною і такою, що не підлягає розголошенню без згоди на це інших сторін”.

Яку саме рибу полюбляють залізничники, залишилося таємницею. Серед найдорожчих рибних продуктів, які журналісти знайшли у вільному продажі у Львові, – камбала Тюрбо по 245 грн/кг, лобстери (370 грн/кг), осетрина (180 грн/кг), філе морського окуня (310 грн/кг), чорні тигрові креветки (427 грн/кг).

Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, ДТГО "Львівська залізниця" має борги у сумі 4 млн 435 тис. грн із оплати товарів і послуг. Це загальна сума за позовами, в яких було ухвалено рішення про стягнення коштів з "Львівської залізниці" протягом 2012-2013 рр. Також є низка судових справ проти підприємства, які наразі перебувають у процесі розгляду.

Джерело: сайт ТВі

 
 
Яндекс.Метрика