Re:пост

joomla

Пінчук пожертвує половину свого статку на благодійність

Український мільярдер приєднався до філантропічної ініціативи Giving Pledge, яку заснували Біл Гейтс та Воррен Баффет 2010 року, повідомляє ТВі

 Мільярдер Віктор Пінчук узяв зобов’язання інвестувати не менш ніж половину своїх статків при житті та після нього в благодійні проекти. Підприємець приєднався до філантропічної ініціативи Giving Pledge (Клятва дарування), яку заснували Біл Гейтс та Воррен Баффет 2010 року, повідомили у прес-службі Фонду Віктора Пінчука.

У рамках своєї участі в ініціативі український бізнесмен має намір інвестувати в благодійні проекти у сферах освіти, охорони здоров´я, доступу до сучасного мистецтва і просування України у світі.

"Я інвестую в нове покоління – в тих, кому належить будувати Україну і світ завтрашнього дня. Я відчуваю особливу відповідальність перед своєю країною і суспільством. Пострадянська трансформація пройшла дуже болісно для України та інших країн регіону. Деякі з нас використовували можливості, що з’являлися, щоби заробити свої статки. Сьогодні прийшов час вкладати в добродійність, щоб якомога більше громадян змогли отримати користь від цих інвестицій", – сказав Віктор Пінчук, коментуючи своє рішення приєднатися до світової філантропічної ініціативи.

Статки  бізнесмена, за оцінками "Forbes Україна", становлять $3,7 млрд.

The Giving Pledge є ініціативою спонукати найзаможніших людей та їхніх сім'ї жертвувати більшу частину своїх статків на філантропічні проекти або благодійні організації за їх власним розсудом. Ініціатива налічує 105 учасників віком від 28 до 97 років із дев’яти країн світу. Багатії, які підписали "клятву", збираються разом протягом року, щоб обговорити проблеми, успіхи, невдачі і більш розумні підходи в благодійності.

Пінчук став першим мільярдером з України, який приєднався до благодійної ініціативи Гейтса та Баффета. Чи стане це прикладом для решти українських олігархів?

Джерело: ТВі

 
 
Яндекс.Метрика