Re:пост

joomla

Мітинг проти поганих доріг. Жителі карпатського села вимагають відремонтувати трасу міжнародного значення.

383763518_doroga.jpg - 39.49 KB

Мешканці селища Заболотів на Івано-Франківщині повстали проти поганих доріг. На відео, яке зняли небайдужі люди, видно, що дорожнє покриття повністю зруйноване повідомляється на сайті ТСН.

При цьому, селищем рухається велика кількість вантажівок. Фури з вантажем застряють у ямах посеред дороги. На допомогу приїжджає спецтехніка, яка намагається витягнути застряглого у калюжах водія і його автівку.
При цьому, ремонтувати дорогу вирішили щебенем. Кілька машин привезли тонни каміння, купи якого почав рівняти грейдер. Машина тягнула не лише щебінь, але й залишки асфальту. Після цього ситуація ще більше погіршилась, тому що утворилась непрохідна суміш зі снігу, води і каміння. В результаті водіям вантажівок довелось викликати на допомогу спецтехніку.


Відсутність доріг у Заболотові викликала масове невдоволення місцевих мешканців. Вони організувались на мітинг протесту під стінами селищної ради з вимогою почати ремонт дороги. Невдоволені люди перекрили дорогу, що призвело до значного затору. Проте водії більшості фур самі приєднались до протестувальників, адже їздити селищем неможливо.

Джерело: ТСН, Користувачі сайту Youtube Maksym Ryzhuk і PetyaBudnyk

 
 
Яндекс.Метрика