Re:пост

joomla

У Києві повідомляють про можливі підтоплення 70 підземних переходів та 6 станцій метро

У Київській міській державній адміністрації оприлюднили перелік із більше ніж 70-ти підземних переходів, які можуть постраждати від талої води. Переглянути повний список переходів можна тут.

"Для оперативного реагування та попередження підтоплення, Київська міська державна адміністрація визначила відповідальних осіб на кожному об’єкті", - йдеться у повідомленні КМДА.

Станція "Героїв Дніпра", "Мінська", "Оболонь", "Вирлиця", "Харківська" та "Позняки" - опинились у зоні найбільшого ризику для підтопленнь. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Також "Свідомо" розказали, що до можливої води готуються вже зараз: "Ви ж розумієте, Київське метро - стратегічний об'єкт і ми завчасно готуємось до можливих підтоплень. Наразі причин для особливого хвилювання немає, адже нами проводяться усі необхідні заходи для попереджувальних дій", - заспокоїли у прес-службі.

Як відомо, у столичній мерії визначили 18 додаткових місць для тимчасового складування снігу: зокрема у Голосіївському, Дарницькому, Оболонському і Подільському районах.

1 квітня житель столиці, Даневич Микола, написав на своїй сторінці у "Фейсбук", про те, що річка Либідь почала виходити з берегів.

«Сьогодні, в перший же день потепління, в річці Либідь, яка живиться стоковими водами та зливовими опадами, вода піднялася на 50 сантиметрів і почала виходити з берегів», написав Микола Володимирович.

Джерело: Свідомо

 
 
Яндекс.Метрика