Re:пост

joomla

В українських школах хочуть ввести новий предмет

Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков зазначив, що в Україні практично відсутня сфера екологічного виховання — екологічна освіта, тому прийшла пора щось змінювати, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, старше покоління вже дуже важко привчити навіть до роздільного збору сміття, не кажучи вже про реалізацію більш серйозних екологічних програм. Тому потрібно починати з самого початку і прищеплювати української екологічну культуру з дитинства, — йдеться на obozrevatel.com.

— Я вже розмовляв із цього приводу з Міністром освіти і науки України Дмитром Табачником і отримав з його боку повну підтримку. Зараз розробляються підручники і методичні програми, і вже з 1 вересня 2013 урок екології в якості експерименту буде викладатися в 1-2 класах. А в тому, факультативно такий урок потрібно вводити в кожній школі, у мене особисто немає ніяких сумнівів, — додав Проскуряков.

При цьому, Міністр зазначив, що крім розробки підручників, доведеться докласти чимало зусиль. Потрібно зробити так, щоб новий предмет не дублював існуюче природознавство, а також зрозуміти, можуть такий урок викладатимуть вчителі природознавства і ОБЖ, або ж потрібно буде залучати фахівців з міністерства.

— У нас є високопрофесійні наукові співробітники Академії екологічної освіти, думаю, ми зможемо використовувати їх досвід для підготовки вчителів екології, — додав глава Мінприроди України.

Джерело: Коло

 
 
Яндекс.Метрика