Re:пост

joomla

На Рівненщині кондиціонер врятував бабусю, яка випала з вікна

2013-4-16_11-34-17.jpg - 7.59 KB

16 квітня, вранці, за номером 101 до чергової зміни оперативно-координаційного центру головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій від перехожих надійшло повідомлення про те, що проспекті Миру 15, потрібна допомога людині- йдеться на сайті "ZIK"

У п’ятиповерховому житловому будинку на кріпленнях кондиціонера, що між третім та четвертим поверхами, головою донизу висить літня жінка, яка може впасти. Про це повідомив Дмитро Мельник з прес-служби ДСНС України у Рівненській області.

Вже за декілька хвилин на місці виклику були рятувальники. Діяти потрібно було максимально швидко та обережно, адже жінка трималася за кріплення кондиціонера лише однією ногою. Одна група рятувальників, піднявшись автодрабиною, підтримували бабусю знизу, щоб вона не впала, а інші бійці Держслужби – з вікна квартири піднімали стареньку. Жінку з початку обв’язали рятувальною мотузкою, далі обережно звільнили ногу та затягнули до помешкання. Рятувальна операція тривала хвилин з десять. Медики, що оглянули врятовану, не виявили жодних ушкоджень. Врятованою виявилась 97-річна жінка. На момент інциденту в квартирі вона перебувала сама. Старенька вирішила зачинити вікно, проте не розрахувала власних сил. Коли занадто сильно перехилилася, то випала з вікна. Під час польоту зачепилась ногою за кондиціонер, і він врятував їй життя.

Джерело: ZIK

 
 
Яндекс.Метрика