Re:пост

joomla

Одеський припортовий завод відновив виробництво, але виникли проблеми з експортом аміаку

IMG_5603.JPG — 55.43 Kб

Одеський припортовий завод запустив виробничі потужності. На разі працюють однин агрегат в цеху з виробництва аміаку та два – на виробництві карбаміду. Водночас, на рейді порту «Южний» стоїть два танкера завантажені аміаком. Судна були затримані Державною екологічною інспекцією. Про це на своїй сторінці повідомив заступник директора ОПЗ Микола Щуриков.

Детальніше...

Міський голова Южного випив води зі свердловини на котельні (фото, відео)

voda_kotelna_zayavka.jpg — 37.25 Kб

На Южненській котельні запустили установку з очищення артезіанської води. 21 грудня на підприємство прийшов міський голова. Володимир Новацький спробував очищену воду зі свердловини. Разом з ним випив води і технічний директо фірми, що проводила монтаж обладнання, Віктор Бондар.

Детальніше...

В Южному нова адмінбудівля засвітилася кольорами національного прапору (фото)

rada_zayavka.jpg — 45.17 KбАдміністративна будівля в Южному засвітилася національними кольорами. Вечірня ілюмінація підсвічує два поверхи установи. Довжина жовто-блакитного світильника на фасаді установи складає 35 метрів.  

Детальніше...

В Южному розпочалися новорічні заходи, але у працівників ПК «Дружба» настрій не святковий (фото, відео)

zayavka_mikolay.jpg — 57.70 KбВ Южному урочисто запалили головну ялинку міста. 19 грудня на площі Перемоги відбулася театралізована вистава. Творчу програму підготували колективи Палацу культури «Дружба». Водночас, у колективу Палацу настрій не святковий. Напередодні святкового марафону творчі працівники записали відеозвернення, у якому озвучили свою стурбованність щодо подальшої долі закладу. 

Колектив Палацу культури «Дружба» розпочав новорічний марафон. Своє перше відеозвернення вони опублікували у соціальних мережах напередодні Дня Святого Миколая. Щоправда має відеоролик не святковий зміст. Палац культури знаходиться на стадії переходу з відомчої установи Одеського припортового заводу до комунальної власності міста.

Працівники Палацу культури розповіли, що з ними не хочуть говорити ні та сторона, яка віддає (ОПЗ), ні та що приймає (міська влада). «Чому від нас приховують очевидні речі? Чи входить ПК в пакет приватизації заводу? Чи прийнято рішення Фонду держмайна про передачу ПК? Який штатний розклад і оклади, що передбачають для ПК містом? Який соціальний захист і творча перспектива реальна та можлива?» - запитують працівники Палацу в своєму зверненні.

Також колектив Палацу культури наголосив, що прийняв рішення в повному обсязі провести новорічні свята як для дітей, так і для дорослих. «З Новим роком!», - виголосили працівники Палацу разом на завершення відеозвернення. Підсумували сказане працівники палацу гаслом Южного: «Нехай він стане кращим для кожного, адже сонце світить всім!»

Відеозвернення опублікувала на своїй сторінці у «Фейсбук» режисер ПК «Дружба» Вероніка Дарієнко. Пост отримав близько 4 тисяч переглядів та 126 перепостів. 

Відзначення  Дня Святого Миколая в Южному розпочалося з театралізованої вистави на великій сцені Палацу культури «Дружба» «Великі пригоди маленьких смурфіків». Новорічні заходи продовжилися ввечері  на площі Перемоги.

Сценарій урочистого відкриття новорічної ялинки став співзвучним з реальними проблемами працівників Палацу. Запалити ялинку на площі вдалося лише спільними зусиллями творчих колективів, глядачів та міської влади.  

На фото: Снігова Королева намагається "заблокувати" прихід Нового року

Запалити головну ялинку міста самостійно Каю та Герді все ж таки не вдалося. На допомогу прийшла Чарівна Ніч. Вона подарувала головним героям чарівну кулю. За допомогою цієї кулі Кай і Герда викликали на сцену Святого Миколая та Діда Мороза. Проте і вони не змогли запалити ялинку. Врятував ситуацію Южненський міський голова. Володимир Новацький разом з головними героями та дітьми порахували від 10 до 1 і ялинка засяяла.

На фото: Чарівна Ніч подарувала головним героям - Каю та Герді, чарівну кулю

На фото: за допомогою чарівної кулі Кай та Герда викликали Святого Миколая та Діда Мороза, але їм теж не вдалося запалити ялинку

На фото: Южненський міський голова Володимир Новацький разом головними героями та глядачами запалюють новорічну ялинку

Святкова програма мала б продовжитися веселим танком навколо новорічної красуні. Коли діти та дорослі об’єдналася навколо головної ялинки, музика не заграла. Виявилося, що звукова апаратура Палацу культури дала збій. Відновити музичний супровід вдалося, коли більшість людей розійшлася.

На фото: Новорічна гірлянда на головній ялинці засяяла і глядачі об'єдналися в танок

Новорічні свята в місті триватимуть до 13 січня. Найбільше заходів припадатиме на колективи Палацу культури. 20 грудня розпочалися святкові ранки для дітей. Святкові вогники для дорослих розпочнуться з 21 грудня. У концертних програмах будуть задіяні всі 15 творчих колектива Палацу. Новорічні заходи триватимуть щоденно до 30 грудня. З 3 по 7 січня відбуватимуться Різдвяні концерти. Взагалі за увесь новорічний період у ПК «Дружба» має відбутися більше 50 заходів.

Поліція розшукує чоловіка, який в церкві вкрав гаманець у мешканки Южного

zayav_cerkva.jpg — 42.42 Kб

30 квітня до Южненського відділення поліції надійшла заява від мешканки міста Южне, 1946 року народження, про те, що невстановлена особа знаходячись в приміщенні Свято – Введенського храму м. Южне, таємно, шляхом вільного доступу, викрала гаманець. 

Детальніше...

В Южному невідомі поламали берези, які були висадженні 2 травня (фото)

zayavka_berezi_8.05.17.jpg — 48.94 Kб

 В Южному невідомі зламали берези, що були висадженні 2 травня в парку Кованих фігур. Дерева висадили на честь загиблих під час травневих подій 2014 року в Одесі. Поламані дерева виявили комунальники зранку 8 травня. По даному факту в Южненському відділі поліції розпочато кримінальне впровадження.  

Детальніше...

Преподавателю Южненской детской школы искусств срочно необходима помощь!

Golovna_Burdeynay_1.jpg — 91.01 KбПреподаватель Южнеской детской школы искусств, Бурдейная Галина Владимировна, нуждается в срочной дорогостоящей операции. Диагноз опухоль головного мозга. Администрация и коллектив школы искусств, обращается к жителям города Южного с просьбой оказать материальную помощь на лечение.

Детальніше...

Южненцы возмущены появлением мусора и шин возле города

Golovna_musor.jpg — 94.71 KбВ редакцию сайта Re:пост обратилась читательница с просьбой разобраться в ситуации с мусором. 10 апреля женщина обнаружила в прибрежной зоне возле Южного несколько больших мусорных куч, которые появились там совсем недавно. Как стало известно журналистам, мусор в районе "подхоза" (подсобного хозяйства, - от ред.) не свозили после субботника 8 апреля, а также к его появлению не имеет отношение организация, проводившая там моторалли. "Подхоз" - частная территория, к которой, по нашей информации, имеет отношение предприниматель Дмитрий Наливайко.

Также, сегодня стало известно о том, что на участке между городской больницей и отельным комплексом "Апельсин" появились шины, которые свезли туда со стадиона НВК №2. Площадка под шинами раскопана и расчищена.

Детальніше...

Профком ОПЗ обратился к СМИ от имени трудового коллектива

OPZ_1.jpg — 43.71 KбВ редакцию сайта Re:пост поступило обращение профсоюзного комитета ОПЗ, в нем идет речь о сложной ситуации, в которой оказалось предприятие в связи с перспективой прекращения подачи газа. В обращении от имени трудового коллектива ОПЗ идет речь о сути проблемы, а также о позиции производственников.

По последней информации из СМИ Печерский районный суд Киева запретил компании "Укртрансгаз" ограничивать газоснабжение Одесскому припортовому заводу и препятствовать работе предприятия, статья на эту тему появилась на сайте УСИ 4 апреля.  Текст обращения приводим без изменений:

Детальніше...

 
 
Яндекс.Метрика