Re:пост

joomla

В Южний «заходить» нова мережа продуктових магазинів.

atb_1.jpg — 48.38 Kб

У будівлі колишнього супер-маркету «Фобус» (в народі «раджапівський магазин») буде мережа «АТБ». Будівельники вже майже завершили фасад будівлі. А також почали благоустрій прилеглої території.

З фасадного боку будівлі з’явився ще один вхід. Обидва входи обладнані пандусами. Біля магазину також встановлена велосипедна парковка. Навколо будівлі розпочато благоустрій пішохідних доріжок. Будівельники розповіли «Re:пост», що планується встановити кілька лавок.

Головний офіс мережі продуктових магазинів знаходиться у Дніпропетровську. Магазин мережі «АТБ» в Южному стане першим в Одеській області. Наразі існує лише представництво «Південного регіону» з центром в Миколаєві.

Попередня дата відкриття – 29 травня. Представники мережі «Південного регіону» розповіли «Re:пост», що на честь початку роботи в магазинах завжди проводяться акції. Детальна інформація про це буде оприлюднена на офіційному сайті «АТБ» та в групах соціальних мереж. А також на інформаційних дошках, які розташовані на фасаді магазину.   

 
 
Яндекс.Метрика