Re:пост

joomla

Порив водогону залишив без води Южний (оперативна інформація, фото).

avariya_zayav.jpg — 47.53 Kб

20 травня, з ранку, неподалік гаражів «Ветеран» (на в`їзді в місто) стався порив водопровідної труби. В результаті все місто залишилося без води.

Зараз на місці пориву працює ремонтна бригада КП «ВіК». На скільки затягнуться ремонтні роботи керівники служб міста поки що сказати не можуть.

За попередніми оцінками ситуація з поривом складна. Аварія сталася "на бетонному водогоні" – повідомляє журналіст «Re:пост», який зараз знаходиться на місці пригоди. Оперативно усунути наслідки пориву не вдасться. За оптимістичними прогнозами води не буде добу.

Дитячі садки та школи сьогодні закривати не будуть – повідомили в управлінні освіти. Обіди у дитсадках вже приготовлені – розповіла "Re:пост" Майя Наконечна – необхідний запас у закладах освіти є. А якщо буде необхідність, то воду довезуть водовозами. 

В лікарні також сьогодні графік роботи змінювати не планують. Запас води у медичному закладі є, тому рішення щодо подальшого перебування хворих в стаціонарі буде прийматися після того як спіциалісти офіційно нададуть інформацію про масштаби аварії.

Станом на 12 годину дня служба МНС приведена у повну готовність. Співробітники Южненської служби починають постачання води у дитячі садки та школи. Згодом буде графік розташування водовозів по мікрорайонах.

Протягом дня «Re:пост» буде надавати уточнену інформація про хід робіт та терміни ремонту.

 
 
Яндекс.Метрика