Re:пост

joomla

Порив внутрішньо-квартального водопроводу стався вдруге за тиждень. Без води залишилися будинки четвертого мікрорайону.

vodfa_12_1.jpg — 45.59 Kб Другий, за тиждень, порив водопроводу стався неподалік будинку по вилиці Новобілярській,28. Цього разу аварія сталася 12 червня. Труба  лопнула поряд з попереднім поривом. Комунальники пояснюють ситуацію зношеністю водопроводу.

Внутрішньо-квартальний водопровід по вулиці Новобілярській та Хіміків у поганому стані – пояснив «Re:пост» Олександр Романенко, директор КП «ВіК». Тут потрібно провести повну заміну труб, комунальники налічують кілька кілометрів зношеного водопроводу. На літо заплановані роботи по заміні півкілометрової ділянки від 6-ї бойлерної до житлових будинків. Проте розпочати планові роботи працівники «ВіКу» ще не можуть, через постійні пориви на іншому відрізку.

Через аварійні роботи від водопостачання довелося знову відключити такі об’єкти:

-         будинки по вулиці Новобілярській 28, 20, 22, 24;

-         по проспекту Григорівського десанту 19, 21, 23;

-         по проспекту Леніна, 7, 5;

-         у будинку по вулиці Хіміків,8 води немає у 2 та 3 під’їздах;

-         магазин «Кристюша»;

-         школа №3.

Ремонтники зізналися «Re:пост», що роботи на аварійній ділянці уповільнюються через відсутність у комунального підприємсва працездатної техніки. Близько години, зранку, працівникам ремонтної бригади довелося чекати відновлення робіт через поломку двох вантажівок.

Нарікають комунальники і на якість труб у четвертому мікрорайоні та  якість самих будівельних робіт. Будівельки, кажуть ремонтники, закопали труби на триметрову глибину, що змушує під час ремонту витрачати багато ресурсів на вивіз грунту. На додачу, водопровідна труба у цьому мікрорайоні поганої якості, тому на одній і тій самій ділянці їм доводиться робити ремонт близько 50-ти разів на рік.

Станом на 11 годину роботи на аварійній ділянці відновилися. На одній з вантажівок замінили колесо. Як повідомив «Re:пост» Олександр Романенко, директор КП «ВіК»,  ремонт комунальники планують завершити до 15-ї години 12 червня і ввечері водопостачання відновиться повністю.

 
 
Яндекс.Метрика