Re:пост

joomla

В Южному з’явилася нова кована скульптура. Майстри передбачили площадку для фотосесій (фото, відео).

skulptura_1.jpg — 46.86 Kб

На честь Дня Конституції, в Южному відкрили нову ковану скульптуру. Вона має рухливу конструкцію, а також передбачено місце для проведення фотосесій. Присвячена скульптурна композиція людям мистецтва.

Над створенням нової скульптури працювали ковалі з кількох міст України. Кожен учасник коваль-фесту «Україна, йой!» привіз із собою певний елемент. Зокрема перед ковалями стояло завдання створити або музичний інструмент, або взуття. Основу, парасолю та маски зробили южненські ковалі на чолі з Віталієм Кваком.

Переважна кількість людей, які були присутні на відкритті – люди мистецтва. Саме їм і була присвячена нова скульптурна композицію. Офіційної назви скульптурі ще не дали. Ініціатори сподіваються, що ім’я їй нададуть жителі міста.

Має скульптура три площини – маска, інструмент і взуття. Вся конструкція накрита нотною парасолю.  Презентована композиція ще не має завершеного вигляду. Як відзначив Петро Кутинець, на ній ще з’являться нові елементи. Крім того, навколо самої скульптури необхідно провести відповідний благоустрій, адже передбачається, що до неї постійно підходитимуть люди.

За плідну роботу у розбудові «Скверу кованих скульптур» южнеський коваль Віталій Квак отримав подяку від міськвиконкому, а від палацу культури спеціальний фартух. Петро Кутинець надав Віталію можливість першому продемонструвати яким чином користуватися новою композицією. Адже спеціально для людей, які хочуть сфотографувалися, була створена рухлива конструкція, в якій кожен може обрати для себе певне амплуа.

«Готуючись до чергового фестивалю ковалів, ми зустрілися з Віталієм Кваком аби обговорити наступну композицію, – розповідає «Re:пост» Петро Кутинець – це було якраз напередодні 25-ти річчя Палацу культури. І він запропонував створити афішну тумбу. Потім у нас виникла ідея зробити цю конструкцію рухливою».  

Відразу після завершення офіційної церемонії до нової скульптури масово почали підходити діти і дорослі. Новою конструкцією вони навчилися користуватися швидко.

Фото Ольги Комарової

 
 
Яндекс.Метрика