Re:пост

joomla

Рятувальники відкрили двері квартири на сьомому поверсі через вікно балкону (фото, відео).

pogarniki_1.jpg — 41.38 Kб

Господарка випадково опинилися за дверима власної квартири без ключів. Двері захлопнулися і зайти назад вона вже не змогла. По допомогу вона звернулася до служби МНС Южного. Сталася пригода 7 серпня – розповіли рятувальники.

Прибувши на місце, рятувальники вирішили скористатися автодрабиною. Вікно на балконі виявилося відчиненим, тому пожежники легко дісталися потрібної квартири.

Рятувальники також розповіли «Re:пост», що дістатися місця пригоди і встановити драбину їм вдалося не відразу. Біля під’їзду стояли автомобілі, які загороджували місця для спеціалізованого транспорту.

-   Це добре, що господар машини був в цей час дома, - розповів Андрій Задачін, заступник начальника ДПРЧ – 39 – Тому він відігнав автомобіль приблизно через 5 хвилин після нашого прибуття. Та і випадок некритичний. А якби сталася пожежа – наслідки були б іншими. Крім того, конкретно у цьому дворі, по Новобілярській, 30, автомобілі стоять просто на пожежних гідрантах.

У Южному є 60 пожежних гідрантів, більша частини з яких знаходиться на проїзній частині. Проте боротися з власниками, які ставлять автомобілі на гідранти, на разі рятувальники не можуть. На законодавчому рівні такого виду покарання просто немає. Та й самі люки із зовнішнім протипожежним водопостачанням у дворах ніяк не визначенні. Хоча по правилах вони мають бути пофарбовані червоним кольором. Всі ці перешкоди та ще й, на додачу, виникаючі у дворах  шлагбауми, можуть стати причиною невчасного надання допомоги – зауважують рятувальники.

 
 
Яндекс.Метрика