Re:пост

joomla

Мобільні оператори повинні отримувати згоду абонентів на зміни тарифів - АМК

middle_ade9fac207de83f0c363f34501b95ef7.jpg — 16.92 Kб

Антимонопольний комітет України рекомендував операторам мобільного зв’язку вжити заходи щодо одержання згоди абонентів на зміни умов надання певних видів послуг, зокрема, умов тарифних планів та додаткових послуг, пише "Укрінформ".

Про це повідомляє прес-служба Комітету.

"Комітетом було проведено розслідування, результати якого показали наявність неправомірних, на думку Комітету, дій операторів мобільного зв’язку. Найпоширенішими з них є підвищення щоденної та щомісячної абонентних плат, необхідність поповнення рахунку на встановлену ціну, як умова для відновлення можливості користуватися всім обсягом послуг, переведення на інший тарифний план споживачів послуг мобільних операторів без попереднього повідомлення абонентів, підвищення плати за з’єднання та встановлення мелодії замість гудка без попереднього повідомлення абонентів та зняття з їх рахунку плати за цю послугу", - зазначається у повідомленні.

У Комітеті нагадують, що до обов’язків операторів входить інформувати користувачів про зміну тарифів, які встановлюються ними самостійно, не пізніше ніж за сім календарних днів до їх зміни. Однак фактично споживач не має змоги вплинути на умови, що виставляються операторами, нарікають у АМК.

"Дії трьох провідних операторів ринку стільникового зв'язку, які складаються лише з інформування абонентів лише про намір зміни умов надання певних послуг, зокрема й умов тарифних планів та додаткових послуг, без узгодження з діючими абонентами можуть призводити до ущемлення інтересів споживачів (абонентів), що було б неможливо за умов існування значної конкуренції на ринку", - зазначають там.

Відтак Комітет надав операторам мобільного зв'язку обов'язкові для розгляду рекомендації, про результати яких вони повинні повідомити в тридцятиденний строк.

Джерело: "Укрінформ"

 
 
Яндекс.Метрика