Re:пост

joomla

В Южному лікарі надали першу допомогу постраждалим від скутера на пляжі Коблево.

postragdali_na_vodi_1.jpg — 36.89 Kб

До «швидкої допомоги» Южного потрапили два жителі Миколаївської області, які отримали травми під час відпочинку у селі Коблево. 17 серпня хлопець та дівчина перебували на воді на надувному плавзасобі, коли на них наскочив водний скутер. На місце прибула «швидка» з Коблево і лікарі прийняли рішення, що постраждалих терміново потрібно госпіталізувати у найближчу лікарню. До лікарні Южного хлопця та дівчину привезли о 18 годині 40 хвилин.

Дівчина від наїзду водного мотоциклу постраждала найбільше. Її привезли до Южненської лікарні у вкрай важкому стані, без свідомості. У обох постраждалих серйозні травми обличчя. Під час попереднього медичного огляду хлопця, було прийнято рішення направити молодого чоловіка до Миколаївської лікарні. Дівчина ж потребувала негайного хірургічного втручання через важкі травми. 

-  Для того аби стабілізувати стан постраждалої були негайно викликані спеціалісти служб, які необхідні були для надання медичної допомоги, -  розповів Сергій Чернієнко, завідувач відділенням «Швидкої допомоги» Южного – Це хірургія, це анестезіологія, це клінічна лабораторія, рентгенологічна лабораторія. Вночі викликали до Южного нейрохірурга та щелепно-лицевого хірурга на консультацію. У терміновому хірургічному втручанні цих спеціалістів необхідності не було. І близько опівдня, 18 серпня, у супроводі реанімаційної бригади, дівчина була направлена до Одеської обласної клінічної лікарні. 

Дівчина і досі знаходиться у важкому стані у нейрохірургічному відділенні Одеської обласної лікарні. Вона знаходиться без свідомості, на примусовій вентиляції легень. Хлопець перебуває в лікарні у Миколаєві, також у відділенні нейрохірургії, у загальній палаті.

В літній період кількість постраждалих на воді збільшується. Зокрема, минулого року в лікарню Южного потрапили 16 хворих, більшість травмованих – відпочивальники пляжу села Коблево. Пов’язані травми з активним відпочинком на воді, які пропонують підприємці на пляжах. Більшість постраждалих отримували травми під час катання на водних мотоциклах, катерах, парашутах, відзначають лікарі. Цього року було зафіксовано 8 подібних випадків, один з яких стався на южненському пляжі.

 
 
Яндекс.Метрика