Re:пост

joomla

В будинках Южного відключають електроенергію. Ведуться ремонтні роботи (графік).

elektrik_1.jpg — 32.17 KбЕлектрики МЖКЦ спільно з «Одесаобленерго» проводять планові ремонтні роботи силових збірок, які розташовані в житлових будинках. Роботи розпочалися 30 вересня і триватимуть до 31 жовтня. За цей час електрики планують провести роботи в 48 житлових будинках. На період ремонту в цих домах на кілька годин буде відключено світло.

Ревізію болтових з’єднань кабельних ліній вирішили провести після пожежі, яка сталася в одній з квартир по проспекту Леніна, 28. За нашою інформацією, ініціатором робіт став МЖКЦ. Наразі ремонт триває у третьому мікрорайоні. До кінця жовтня електрики планують провести роботи у домах по всіх мікрорайонах міста. На під’їздах будинків, де вестимуться ремонтні роботи, працівники МЖКЦ мають розвішати оголошення.

Графік ревізій болтових з’єднань кабельних ліній:

3 мікрорайн

1 мікрорайон

4 мікрорайон

В останні два тижні в багатьох будинках міста спостерігаються постійні стрибки напруги електрики. Проте спеціалісти пов’язують це не з ремонтними роботами, а погодними умовами та з тим, що в цей період в квартирах почали вмикати електронагрівачі.

Найбільш проблемним виявився будинок по проспекту Григорівського десанту 30/16. Попри проведені за графіком ремонтні роботи, частина дому отримує електропостачання зі значними перебоями. 1 жовтня подача електроенергії припинялася шість разів. Останнє несанкціоноване відключення залишило частину дому без світла майже на півдоби.  

Це єдиний будинок в місті, в якому на одну щитову підключено 6 під’їздів – пояснюють електрики. Тому перебої з електропостачанням будуть спостерігатися постійно. Для того, аби виправити ситуацію необхідно провести капітальний ремонт електромереж будинку. Проте найближчим часом такі роботи проводиться не будуть. І жителям дому по проспекту Григорівського десанту 30/16 радять менше користуватися електрообігрівачами.

Image00001.jpg — 85.29 Kб

 
 
Яндекс.Метрика