Re:пост

joomla

День вчителя у Южному пройшов у квітах, концертах та привітаннях!

IMG_6885.jpg — 44.69 KбДень вчителя традиційно шанується в Южному. Кожна южненська школа шанує його по-своєму. Але, майже єдиним для всіх в цей винятковий день, стає самоврядування. Це довгоочікуваний момент, коли учні старших класів проводять уроки в класах молодших. Відпочити, насолодитися квітами, подарунками, концертами, доброю поведінкою - все це законно і можливо в цей урочистий день для учителів!

Цього року 4 жовтня стало для южненских освітян урочистим та святковим, адже кожен рік їхне свято припадає на різні дати. Перша неділя жовтня для українських викладачів відзначається Днем учителя.  

У ЗОШ №1 навчальний процес для учнів молодших класів і у класах середньої школи, проходив за допомоги старшокласників. Старші діти обирали собі ті дисципліни, які більш їм подобаються та працювали із дітьми. Школярі, зазвичай, полюбляють такі уроки, тому що, як вони кажуть - весело і легко. У першій школі уроки тривали до 11.40, а потім для учителів, учні зробили концерт, який відбувся у актовій залі.

У ЗОШ №1 навчається 1081 учень, 392 - це молодша школа. Старшокласникам дозволили провести уроки тільки у третіх класах.  

ЗОШ № 2 в День учителя не влаштувала самоврядування. Тут була своя урочиста програма. Уроки тривали до 12.00, потім класи робили невеличкі концерти для своїх учителів, а вже тільки потім всі разом відзначали свято на спільному концерті в актовій залі.

Авторська школа розпочала свій святковий день прямо на порозі школи. Учні зустрічали вчителів квітами та цукерками. Самоврядування теж впровадили у авторській школі. Після навчального процесу о 13.40 у актовій залі для освітян третьої школи був влаштований концерт.

Загалом авторську школу відвідають 805 учнів, яких виховує та навчає 91 учитель.

        

      

Школа ім. Чорновола теж провела для старшокласників перші "учительскі трененги". Викладати англійську, українську та інші науки було непросто школярам. На запитання, а чи хочете бути вчителями після цього - відповідали, що НІ, але потренуватися цікаво. 

630 учнів відвідують четверту школу цього року. В школі шануються українські традиції, проводяться щорічні фестивалі, різноманітні акції, розвиваються традиційні та нові види прикладного мистецтва, цього року заплановано зробити майстер-класи для учнів із гончарства. 

       

Учительське свято у Южному, не зважаючи на негоду на вулиці, та холод у школах, пройшло в теплій, домашній атмосфері. 

Учні авторської школи сьогодні в голос сказали - "Вчитель завжди правий!" Так і має бути!

ЗІ СВЯТОМ, ВАС, ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

 

 

 

 

 
 
Яндекс.Метрика