Re:пост

joomla

Южненці знову зібрались, аби підтримати Євромайдан.

Южненці знову вийшли підтримати Євромайдан 28 листопада о 18.00. Їх було небагато, трохи більше 30, в них не було спікера, який робив би якісь промови та підбурював кричати гасла, не було організатора, тому що всі прийшли по оголошенню через власну волю.

Акція мирна, люди тримали у руках державні прапори та символіку Євросоюзу, аби підтримати тих, то виходить на Євромайдан в Києві та інших містах України та світу, а також показати свою думку. Цього разу із собою взяли прапор, який Южному передали з київського Євромайдану.

 

Евромайдани, різні за величиною, пройшли майже у всіх містах України. Крім того, рух «Євромайдан» здобув міжнародного розмаху. В мережі з’явилася інтерактивна карта, на якій відзначаються ті міста світу, де проходили Євромайдани на підтримку України.

Коли активісти дізнаються про чутки, що їм заплатили за підтримку Євромайдану гроші, то сміються. Хтось  бачив проплачені мітинги з «самопальним»  реквізитом, людьми, які гордо та відверто дивляться в камеру, готові висловити свої думки з приводу своєї позиції та забувають про годинник навіть на холоді?

Хлопці мріють в цей час опинитися в Києві, шукають собі компанію та поширюють такі повідомлення: «Хто є у ВК і хоче їхати до Києва, повідомляйте сюди - vk.com/topic-61590834_28966050 Будемо організовуватись».

 

Біля площі стояв автомобіль приватної охорони. Дехто з мітингувальників навіть припустив, що то спеціально прислали, аби громадський порядок підтримувати на мітингу. Але «Rе:пост» охоронці сказали, що вперше чують про мітинг, навіть огляділися, а потім переставили авто обличчям до южненського Євромайдану. Але запевнили, що якщо треба, то можуть поохороняти.

В якійсь момент до хлопців підійшла пані і почала агітувати за Радянський  Союз. Це викликало дискусію між людьми. Сама того не знаючи, пані стала певним «активатором» для мітингувальників, вони почали викрикувать  гасла Євромайдану.

 

Саме в цей час до мітингу приєднався чоловік, який нещодавно був на майдані. Він розповів, що Київ збирається кожного дня о 18.00 в найбільшій своїй кількості. На майдані Незалежності панує дружня атмосфера, люди всі відкриті та дружелюбні. Мітингувальники гріються танцями та піснями.

-Атмосфера очень хорошая. Там где студенты вообще весело – они там танцуют, прыгают. На майдане установлен микрофон и каждый может подойти  и говорить. Там где шпиль, он там находится. Туда можно выйти и сказать свои слова, откуда ты. Один мужчина вышел и говорит: «Я из Донецка! Я все время был милиционером. Я честно служил и сейчас спокойно могу ходить по Донецку и никого не боюсь. Так вот, - говорит, - ребята... – а там «беркутовцы» стоят и все слышат – вы тоже так служите, чтобы потом на старости лет могли спокойно ходить и вас никто не проклинал». И рассказал еще анекдот такой: «Чего боится наша власть, как вы думаете? Яйца боится".

Під кінець акції заморозилися всі.

Не холодно було лише одному хлопцю, який ганяв із прапорами по усій площі і ні секунди не стояв на місці. Данил, так його звати, тільки постійно питав: «І хто ж це мене в інтернеті поставив?». Данило, привіт, це ми, «Rе:пост» (:

 

 
 
Яндекс.Метрика