Re:пост

joomla

З незавершеної будівлі «мерії» пішли будівельники

meriya_1.jpg — 37.67 Kб

Будівельники покинули незавершену будівлю Южненської міської ради. Ще до Нового року з об’єкту вивезли будівельний кран та інше обладнання. Повертатися на будівництво співробітники підрядної організації «Санта-Юг» наміру не мають. Фірма офіційно повідомила про припинення робіт у листі та розірвала договір з Управлінням капітального будівництва.

Причиною розірвання договору стало те, що бюджет не розраховується з будівельниками з травня 2013 року. Будівельна організація вже вичерпала свої внутрішні фінансові резерви і більше не може працювати без грошей. Заборгованість бюджету перед «Санта - Юг»  складає близько 400 тисяч гривень.

Нагадуємо, будівництво міської ради у Южному розпочалося ще у 2008 році і мало бути завершено до 30-річчя міста. Спочатку об’єкт мали реконструювати за гроші інвесторів, на той момент це була фірма «Чорноморський дельфін». Будівлю колишньої аптеки демонтували, проте роботи провести не встигли через фінансову кризу. Куратором об’єкту на момент початку реконструкції був призначений секретар ради Дмитро Любівий.

За п’ять років на цьому об’єкті змінився підрядник і джерело фінансування... Певний час роботи на міській раді зовсім не проводилися. У 2010 році тендер виграла будівельна організація «Санта - Юг». Певний час на субпідряді працювало РБУ порту «Южний». Роботи «Санта - Юг» проводила за гроші міського бюджету. Куратором будівництва міської ради до 2013 року був міський голова Володимир Новацький.

 

Коли будівельники поновлять роботи на «мерії» наразі невідомо. Згідно процедури, управління капітального будівництва має знову провести тендер. Зайнятися організацією конкурсів на будівництво об’єктів спеціалісти управління планують у січні. Проте, оптимістичних прогнозів ніхто робити не береться. В тендерах беруть участь дедалі менше будівельних організацій. Частина фірм, за період блокування казначейством грошей місцевих органів влади, взагалі припинила своє існування.

Крім будівлі міської ради роботи припинені і на інших об’єктах – це «Траса здоров`я»,  берегоукріплення та парк "Приморський" .  

 
 
Яндекс.Метрика