Re:пост

joomla

Звіт правоохоронців про події у Южному на новорічні свята.

798426_603669796373004_445997170_o.jpg — 42.75 Kб

Новорічні свята для міського відділу міліції не були спокійними. 62 повідомлення про правопорушення адмін та кримінального характеру, декілька смертей та виявлення незаконного продажу піротехнічних засобів. Таким став початок 2014 року. А ще, до поки триває розслідування, суд відпустив чоловіків, один з яких знаходиться під слідством, по справі про "южнеського душителя", а другий восени 2013 року відвідував школи міста. 

  

Перші підсумки новорічних свят підбили правоохоронці, зокрема у звіті йдеться, що в період з 31 грудня 2013 року по 07 січня 2014 року особовий склад міліції Одещини вцілому та Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області був переведений на посилений варіант несення служби.

Під час проведення новорічних та різдвяних свят до чергової частини Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області надійшло 62 повідомлення про правопорушення з ознаками адміністративного та кримінального характеру.

Надійшло 31 виклик нарядів міліції для припинення сварок, з яких 4 на території Комінтернівського району та 1 на території обслуговування Приморського району м. Одеса.

Так, 03.01.2014 о 11:30 годин по спецлінії «102» до чергової частини Южненського МВ надійшло повідомлення про виклик наряду міліці до відділення пенсіоного фонду для припинення сварки. Вирішується питання щодо притягнення особи до адміністративної відповідальності.

Цієї ж ночі о 00-05 годин до чергової частини МВ надійшло повідомленняпро те, що в барі "Маяк" сталось непорузуміння з відвідувачем бару.

До чергової частини за період проведення новорічних свят надійшло 4 повідомлення про порушення тиші. В усіх випадках з порушниками громадського порядку проведено профілактичні бесіди, доведено обмеження законодавства України щодо «гучного» відпочинку в багатоповерхівках.

Викрито факт реалізації піротехнічних виробів на території м. Южне без надання всіх дозвільних документів. Фактів надання медичної допомоги постраждалим від використання піротехніки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят на території міста не зафіксовано.

З медичних закладів м. Южне до чергової частини міліції надійшло 11 повідомлень, більшість з яких 4 факта смерті без ознак насильства,
два факта алкогольного та медикаментозного отруєння, та 5 фактів отримання інших тілесних ушкоджень некримінального характеру.

04 січня 2014 року о 17:00 надійшло повідомлення чергового лікаря КП «ЮМЛ» про те, що у реанімаційному відділені константовано смерть місцевого мешканця, 1982 року народження, якого 01 січня п. р. о 03:40 год. з тілесними ушкодженнями доставлено від будинку поблизу місця його постійного мешкання по вул. Гр.Десанта в м. Южне.

Виїздом слідчо-оперативної групи міліції встановлено, що вказаний громадянин через власну необачність самостійно випав з балкону власної квартири, яка розташована на 9-му поверсі.

Враховуючи вищевказане міліція м. Южне звертається до мешканців та гостей міста та зауважує, що в цілому Новорічні та Різдвяні свята пройшли спокійно, основною причиною викликів правоохоронців стало надмірне вживання алкоголю та неповага порушників до сусідів,які мешкають поруч.

    

 Южненський МВ ГУМВС України в Одеській області

На запитання "Re:пост", щодо резонансних випадків минулого року, про двох чоловік, які порушували безпеку в Южному ("южненскький душитель" та "відвідувач шкіл") правоохоронці відповіли, що на час слідства чоловік, який проходить по справі "южненського душителя" та "відвідувач шкіл" зараз на свободі.  

 
 
Яндекс.Метрика