Re:пост

joomla

Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав южненський "Олімп"

17 січня місто Южне відвідав віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко. Високопосадовець відвідав лише один об’єкт  - ФСК «Олімп». В середині спортивного комплексу делегація пройшлася спортивними залами, ознайомилася з роботою тренажерного залу, релаксаційного комплексу, готельного комплексу «Елада». Костянтин Грищенко залишився задоволеним побаченим і висловив свої враження журналістам.

-   Здоровий спосіб життя можливий тільки тоді, коли є де ним займатися. В своїй попередній місії, як міністр закордонних справ, як дипломат, посол в багатьох країнах, мені довелось відвідувати спортивні центри і в Канаді, і в Росії, і в Європі в багатьох містах. Я маю сказати, що цей (*ФСК «Олімп» - ред.) відповідає самим високим стандартам. Тому було важливо для мене, як для віце-прем’єра, який курує і спорт, побачити і відчути наскільки ми можемо його використовувати також і для підготовки наших спортсменів. Сьогодні це теж є предметом нашої гордості, коли гімн України звучить, і коли наші спортсмени отримують медалі. Я думаю, що це є гарним прикладом для нашої молоді. Дуже задоволений тим, не тільки як це побудоване, а в якому стані його утримують. Оскільки це є важливою частиною того, для чого все це робиться. Чистота тут така, як в самій гарній лікарні. Так що разом поєднання того інтересу жителів міста і багатьох населених пунктів поруч з піклуванням з боку керівництва підприємства (*ОПЗ – ред.), місцевої влади. Я думаю, все це є гарним прикладом для наслідування в багатьох інших регіонах, - Костянтин Грищенко.

До приїзду в Южне, віце-прем’єр відвідав Одесу. Зокрема, провів нараду в Одеській обласній державній адміністрації та відвідав ряд медичних закладів.

- Що стосується Одеси, то хотів би сказати, що я доволі часто буваю в Одесі, в Одеській області, тому що це важливий регіон для держави, це морські ворота, це регіон, який має свою специфіку. Сьогодні ми проводили в медичному університеті нараду з ректорами аналогічних вищих учбових закладів і обговорювали питання яким чином нам підвищити ефективність підготовки медичних кадрів в країні.  Питання більш конкретне – створення університетських клінік, які  в радянські часи були ліквідовані, на жаль, ще в 50-ті роки, хоча це звичайна практика для багатьох країн. Підвищення вимогливості до тих, хто вчиться в цих закладах: як українців, так і іноземних студентів, які тисячами прибувають на навчання до нас. Цей обмін думками є надзвичайно важливим, - розповів Костянтин Грищенко в Южному

Фото: "Думская"

Серед нагальних завдань, які обговорювалися на нараді в Одеській ОДА, віце-прем’єр назвав наступні:

-   Соціальний захист неповнолітніх, питання паліативної допомоги, освіти, розширення мережі дитячих садків, ми втратили багато з них і доводилось, зокрема, і мені долучатись, щоб один з них повернути в комунальну  власність. Але звичайно воно само по собі не вирішує проблему, воно тільки вказує на шлях, яким ми маємо йти. Йдеться про поєднання зусиль як держави в цілому, так і тих, хто відповідає за комунальну власність, так і розвиток мережі приватних дитячих закладів. Питання розвитку позашкільної освіти, ті самі гуртки, спортивні секції, розвиток спортивної інфраструктури не тільки такого класу, а й в наших дворах для тих, хто буде проводити свій час не тільки за комп’ютером, але і все ж таки на свіжому повітрі. Тобто, спектр питань надзвичайно широкий, тому доводиться періодично бувати тут. Для мене, це також, як і для кожного члена уряду, бувати в регіонах – є важливим з точку зору того, щоб розуміти чим живе держава.

Як повідомляє «Думская», перед початком наради відбувся пікет від представників опозиції і активістів одеського Евромайдана. Вони принесли до будівлі плакат з цитатою віце-прем'єра щодо євроінтеграції.

У 2010-2012 роках Костянтин Грищенко обіймав посаду міністра закордонних справ і особисто організовував роботу з підготовки підписання угоди про асоціацію з ЄС.

 

У своєму персональному мікроблозі в "Твіттері"  віце-прем'єр прокоментував ранковий пікет перед будівлею ОДА. «Прийняв петицію від Євромайдана-Одеса. З оцінками можу не погоджуватися, але важлива сама громадянська позиція людей незалежно від політичних переконань », - зазначив чиновник, повідомляє «Думская».

 
 
Яндекс.Метрика