Re:пост

joomla

Правоохоронці виявили пістолет в одній з маршруток Южного

pistolet.jpg — 43.76 Kб

В маршрутці «Коблево - Южний» був знайдений пістолет. Про це «Re:пост» повідомили пасажири мікроавтобусу. Зброю виявили правоохоронці та відразу вилучили. Крім того, свідки відзначили, що під час вилучення був затриманий один з пасажирів. Через інцидент рейс довелося затримати приблизно на 10 хвилин.

Пригода сталася зранку 10 березня. В міліції факт виявлення пістолету підтвердили. За даним правопорушенням затримали чоловіка та доставлели до відділку міліції. Зброя виявилася травматичною. Проте шукали міліціонери чоловіка через інший інцидент. Підозрюваного затримали по заяві одного з жителів Южного. Він повідомив, що на нього у під’їзді був скоєний напад. Нібито чоловік, погрожуючи пістолетом, вимагав від потерпілого повернути йому борг.  

Співробітники міліції правопорушника виявили в маршрутці. Аби приховати наявність зброї, підозрюваний скинув пістолет на підлогу мікроавтобусу. Чоловіка у відділку опитали та відпустили. За дані правопорушення йому загрожує адміністративна відповідальність.

 
 
Яндекс.Метрика