Re:пост

joomla

Южненські правоохоронці вилучили з незаконного обігу 4 одиниці зброї

Южненська міліція інформує про результати місячника добровільної здачі зброї. На офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук правоохоронці повідомляють про вилучення 4-х одиниць зброї.

Результатом роботи правоохоронців міста стало вилучення із незаконного обігу 3-х одиниць мисливської гладкоствольної зброї та 1 газового пістолету

Як повідомив начальник Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області підполковник міліції Луценко Олександр Іполитович, з метою недопущення правопорушень з використанням вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, а також спецзасобів в період 5-21 березня поточного року на території міста Южне та Одещини вцілому проведено місячник добровільної здачі зброї.

В цей період громадяни мали змогу добровільно звернутися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які зберігалися ними незаконно. В подальшому ці громадяни мають можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати повернуту ними зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

За період місячника добровільної здачі зброї до Южненського міськвідділу звернулося 4 мешканця міста Южне, якими добровільно було здано 4 одиниці зброї, в тому числі 3 – мисливської гладкоствольної та 1 газовий пістолет.

Так, 6 березня поточного року прийнято на знищення добровільно здану мисливську гладкоствольну рушницю ТОЗ-БМ, 16 калібру, та газовий пістолет ДОМИНО, калібру 9мм.
14.03.2014 року прийнято на знищення добровільно здану мисливську гладкоствольну рушницю ТОЗ, 16 калібру.
19.03.2014 року було прийнято добровільно здану незареєстровану мисливську гладкоствольну рушницю ИЖК, 16 калібру від мешканця міста, яку він в подальшому виявив бажання оформити на своє ім’я в встановленому законодавством порядку.

Разом з цим правоохоронці звертають Вашу увагу на те, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та з їхніми неповнолітніми дітьм

Фото: m-studio.net.ua

 
 
Яндекс.Метрика