Re:пост

joomla

З 1 квітня вулиці Южного патрулюватимуть міліціонери спільно з охоронцями

zayav_miliciya.jpg — 31.85 Kб

Міліція залучає до охорони громадського порядку представників охоронних фірм міста. У Южному налічується п’ять таких організацій. 27 березня відбулася нарада керівництва Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області  з керівниками охоронних фірм – повідомляється на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Організувати спільне патрулювання правоохоронці вирішили з кількох причин. В першу чергу, з метою залучення  громадськості до охорони порядку в місті. По-друге - у зв’язку з підготовкою до пляжного сезону – повідомили правоохоронці.  Патрулювання вулиць міста здійснюватиметься як пішки, так і на автомобілях. Охоронці будуть одягнені у форму своєї організації, матимуть при собі спецзасоби, такі як газовий балончик та гумові палиці, а також пов’язану  на руці спеціальну пов’язку.

milic_1.jpg — 30.42 Kб Здійснювати патрулювання міста представники охоронних фірм мають право лише у супроводі працівників міліції. З’являться такі бригади в Южному вже 1 квітня. Спільне патрулювання відбуватиметься щоденно у вечірній час, а також під час святкувань.

milic_2.jpg — 28.16 Kб

Фото: Южненська Міліція

 
 
Яндекс.Метрика