Re:пост

joomla

Правоохоронці Южного знайшли вкрадену коляску та попереджають про те, що активізувалися телефонні шахраї

kolyaska.jpg — 39.67 Kб

Правоохоронці шукають власників дитячого візочка. Міліціонери натрапили на коляску випадково. Кілька днів тому вони проводили обшук у одного з підозрюваних. Під час слідчих дій було вилучено дитячу прогулянкову колиску «Zico Anmar» білого кольору з дитячими речами на дитину до року – йдеться на офіційній сторінці Южненської міліції соціальної мережі Фейсбук. Власників просять звернутися за номерами (04842) 2-47-32 чи (048) 750-74-01 для з’ясування обставин події.

 

kolyaska_1.jpg — 52.62 Kб

Також до Южненської міліції звернулися три жителя міста з повідомленням про те, що активізувалися телефонні шахраї. Зокрема, на їх домашні номери телефонували невідомі  і вимагали гроші аби їх дітей не притягнули до кримінальної відповідальності. Як правило, зловмисники представляються правоохоронцями, повідомляють про те, буцімто, син потрапив в ДТП і пропонують владнати ситуацію за гроші.

Не виключно, що невідомі можуть назватися співробітниками інших державних органів. Раніше до міліції зверталися приватні підприємці, до яких телефонували невідомі, повідомляли про неіснуючий борг і пропонували за половину суми «вирішити питання». У будь-якому разі, правоохоронці радять не поспішати давати зловмисникам гроші. Про факти шахрайства слід відразу повідомляти в міліцію.

 
 
Яндекс.Метрика