Re:пост

joomla

Від южненців військовослужбовцям передали рації. Захисники продовжують навчання на місцевості

Южненці продовжують підтримувати військових. До відділу оборони Южного продовжують приносити бутилі із водою та одноразовий посуд. Дехто додає і якогось гостинцю від себе.

На прохання мерії міста допомогти військовим відгукнулася Раїса Герасименко, голова профкому порту "Южний", у частині забезпечення раціями. 10 радіостанцій на суму 7 тисяч гривень були передані у військову частину.

Як повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України м. Одеса, механізовані і танкові підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України інтенсивно займаються бойовим навчанням, здійснюють прикриття важливих державних об’єктів, місць дислокації військ та військових частин від ударів з суходолу, повітря та моря.

Захисники Вітчизни продовжують удосконалювати навички водіння бойової техніки, проводять стрільби з усіх видів зброї. Особливу увагу при цьому звернуто на підвищення майстерності управління вогнем, що дозволяє суттєво скоротити час для знищення цілі.

Особовим складом відпрацьовується тактика дій в обороні, наступі й на марші. Особлива увага при цьому звертається на інженерну розвідку місцевості, шляхів та маршрутів руху, вміння користуватися приборами спостереження й прицілювання, визначення відстані до цілі, ведення вогоню на максимально можливих дистанціях.

Одним із головних завдань при цьому є блокування й знищення незаконних озброєнних формувань, оборона мирного населення від протиправних дій диверсійно-розвідувальних груп та сепаратистів, а також відпрацювання у командирів практичних навичок в управлінні підлеглими  в ході бою з використанням сучасних засобів зв’язку.

Як показали заняття, офіцери сеержанти та солдати максимально підготовлені до виконання завдань за своїм призначенням, повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України м. Одеса.

Фото: Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України м. Одеса.

 
 
Яндекс.Метрика