Re:пост

joomla

Рада відпустить додому тих, хто вже прослужив 45 днів

priziv_2.jpg — 36.03 Kб

Верховна Рада прийняла рішення про продовження мобілізації та ротацію призовників, які уже відслужили 45 днів, пише "Українська правда".

Про це у парламенті повідомив глава фракції "Свобода" Олег Тягнибок.

"Тобто мобілізовані, хто вже прослужив 45 днів, будуть демобілізовані, а на їхнє місце мобілізують інших патріотів", - пояснив політик.

Силовики не платитимуть Єдиний соцвнесок в період несення служби, а уряд заплатить за них відсотки за кредити на час несення служби.

Про відповідне рішення парламенту повідомив т. в. о. заступника глави Адміністрації президента Андрій Сенченко.

"Виникає колізія, коли люди мобілізовані на 45 днів, захищають свою країну, але при цьому зобов'язані платити ЄСВ. Тепер вони звільнені від виплати цього внеску", - сказав він.

Крім того за словами Сенченка, прем'єр Арсеній Яценюк запевнив, що уряд України погасить відсотки за кредитами мобілізованих військовослужбовців за час несення ними служби.

"Прем'єр запевнив, що уряд знайшов фінансові можливості на погашення відсотків, якщо ці люди мають кредити", - запевнив Сенченко.

Раніше ТСН повідомляла, що на Чернігівщині зріє бунт серед мобілізованих: призвані на 45 днів чоловіки скаржаться, що через службу вони втрачають роботу, боргують за кредитами та розлучаються зі своїми дружинами.

Джерело: Українська правда

Фото: Наталя Мізюкіна

 
 
Яндекс.Метрика