Re:пост

joomla

Навчальний рік у школах закінчиться 30 травня. У червні - практика та іспити.

Відповідно до наказу Міністерства освіти України, навчальний рік у школярів триватиме до 30 травня. В завершальний день  занять будуть проведені свята «Останнього дзвоника ».

Проведення навчальних екскурсій та практики у школах пройде з 2 по 5 червня для 1-4 класів, з 2 по 13 червня для учнів 5-8, 10 класів .

З 23 по 29 травня старшокласники (11-12 класи) проходять державну підсумкову атестацію, здають іспити. 23-го травня обов'язковий іспит з української мови, 26 -го травня - профільний предмет для тих, хто навчався в класах профільного напрямку, та історія України або математика для учнів класів універсального профілю. Третій іспит - предмет за вибором, дату визначають школи.

У 9-х класах учні будуть здавати іспити з 2 по 16 червня:
- 2 червня - математика;
- 13 червня - українська мова;

- географія, біологія, іноземна мова чи інший гуманітарний предмет за вибором закладу, дату школи вибирають самостійно за погодженням із управлінням ОКСМП.

В 4-х класах іспити проходять з 13 по 22 травня із української мови та читання, математики, а також у класах із російською мовою навчання – із російської мови та читання.

Вручення 9-класникам  документів про освіту відбудеться 18-19 червня, на урочистих зборах.

Коли відбудуться випускні вечори і вручення документів випускникам старших класів наразі школи визначають. Дати і місця проведення узгоджуються із управлінням ОКСМП Южного.

 
 
Яндекс.Метрика