Re:пост

joomla

Южненські рятівники прозвітували про навчання у школах та дитсадках

В квітні-травні 2014 року у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності згідно положення «Про щорічне проведення тижня знань безпеки життєдіяльності в дитячих та загальноосвітніх навчальних закладах» та наказу Управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики ЮМР від 28.03.2014 року № 86-0.

У дитячих садках проведено день цивільного захисту, а саме евакуація дітей на випадок надзвичайної ситуації, навчання правилам пожежної безпеки в ігровій формі, де діти, змагаючись, показали свої знання та дізнались щось нове.

18 квітня  в загальноосвітній школі №1 було проведено день цивільного захисту, який включив в себе евакуацію учнів та всіх працівників  навчального закладу, а також на території спортивного майданчику школи було проведено масштабний захід із залученням державної служби з надзвичайних ситуацій та представника медичної служби щодо навчання правилам пожежної безпеки, користування  вогнегасником та надання першої домедичної допомоги.

Заходи по евакуації учнів викладачів та працівників на випадок надзвичайної ситуації проведено і у інших загальноосвітніх навчальних закладах.

Серед вихователів ДНЗ №3, №4 спільно з представниками 39- ДПРЧ було проведено навчання щодо правил користування вогнегасниками. Вихователі пройшли курс знань не тільки теоретично, а й закріпили на практиці, гасили імітовану пожежу, зі своїм завданням впорались на відмінно, і, в разі виникнення пожежі, зреагують швидше і впевненіше.

Також для школярів проведено екскурсію в підрозділ 39-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Одеській області, де начальники караулів показали спеціальну техніку та розповіли про її призначення.

 Матеріал підготовлено

ЮжненськимМС ГУ ДСНС України в Одеській області

 

 

 
 
Яндекс.Метрика