Re:пост

joomla

Южненський Центр адмінпослуг планує видавати закордонні паспорти

На сесії міської ради, 3 липня, був затверджений повний перелік послуг, які надаватиме Южненський адміністративний центр. Перелік відповідає законодавчим нормам, прийнятими Верховною радою та Кабінетом міністрів. Загальна кількість затверджених послуг перевищила 100 пунктів.

Затверджені послуги, які громадяни зможуть отримати в Центрі надання адміністративних послуг, раніше можна було отримати безпосередньо в органах місцевої або державної влади.

Тепер, безліч різноманітних адміністративних справ можна буде вирішити в одному місці. Але не прямо зараз. Поки ще триває процес реформації та налагодження нового механізму взаємодії.

Так, деякі послуги можна буде отримати вже з 1-го вересня, реєстраційну службу в новому форматі планують запустити с 1 жовтня, а механізм видачі закордонних паспортів та вирішення земельних питань – з 1 січня 2015 року, згідно із розпорядженням Кабінету міністрів.

Згідно із затвердженим переліком послуг, южненці зможуть отримувати та міняти закордонні паспорти в своєму місті, в Центрі адміністративних послуг. Але для здійснення цього працівникам Центру необхідно спеціальне обладнання, адже при оформленні паспортів фото  громадянина роблять на місці. Чи будуть до встановленого часу адміністративні центри обладнані необхідним чином та чи зможуть вправно запрацювати всі механізми комунікації між службами, поки що невідомо. Але працівники Южненского адміністративного центру готуються до надання нових послуг.

В кінцевому варіанті, такі центри мають спростити та прискорити механізм отримання громадянами необхідної документації, послуг та зробити доступним механізм взаємодії.

 Скачати перелік послуг южненського Центра надання адмінпослуг

 
 
Яндекс.Метрика