Re:пост

joomla

100 пиріжків та багато іншого відвезли южненські волонтери військовим із зони АТО

dopomoga_zayavka.jpg — 34.17 Kб

В Одеському госпіталі перебуває більше 80 військових, які отримали поранення в зоні АТО. Про це дізналися активісти з Южного. Також волонтерам стало відомо, що бійцям потрібні речі та засоби гігієни. За один день активісти зібрали все необхідне і вирушили у воєнний госпіталь.

Інформацію про збір допомоги солдатам волонтери розмістили в соціальних мережах. За добу активістам вдалося зібрати понад тридцять найменувань речей та продуктів харчування. Зокрема, южненці принесли понад 60 зубних щіток, 27 тюбиків зубної пасти, мила - 34 упаковки, 42 пари шкарпеток, 7 штук майок і т.д. Також жителі Южного вирішили, що є необхідність нагодувати військових. Тому приготували 100 штук пиріжків  і сосисок в тісті. Крупи та консервацію волонтери відвезли на блокпост в Кошари.

dopomoga_3.jpg — 41.74 Kб

dopomoga_1jpg.jpg — 51.43 Kб

dopomoga_4.jpg — 32.84 Kб

Допомогу від жителів Южного активісти збирали в приміщенні НВК ім..В.Чорновола. Детальний звіт організатори благодійної акції виклали в закритій групі «Патріоти Южного».

zvit_dopomoga.png — 46.98 Kб

Все це волонтери передали до воєнного госпіталю. Поспілкуватися з бійцями южненським активістам не вдалося. Лікарі пояснили, що серед поранених багато лежачих і їх не варто турбувати. До волонтерів вийшли лише два солдата, які подякували южненцям за допомогу. Це не остання поїздка, впевнені активісти. Вони планують постійно підтримувати наших бійців і про наступну таку акцію повідомлять додатково. 

dopomoga_2.jpg — 36.34 Kб

Фото: Марина Гелева

 
 
Яндекс.Метрика