Re:пост

joomla

"Rе:пост" йде на канікули.

Шановні читачі, всі, хто нас підтримував та для кого ця інформація є важливою, ми звертаємося до Вас!

Новина, яку ми Вам повідомимо, стосується нашої роботи. Сайт «Rе:пост» йде у вимушену відпустку. Наразі це стосується відсутності фінансування.

 

Ми дуже вдячні Міжнародному фонду «Відродження», який повірив в наш проект та підтримав його, за те, що ми мали можливість працювати без жодного втручання у нашу діяльність, згідно стандартів на норм журналістської професії. Наразі, фінансування проекту завершено. Кошти у розмірі 100 000 гривень були розраховані на 10 місяців підтримки нашого сайту і спрямовувались на заробітну плату всіх, хто працював над реалізацією проекту.

Ми дуже вдячні тим організаціям, які підтримували нас увесь цей час. Завдяки загальним зусиллям вдалося додатково отримати ще 20 тисяч гривень, які були направленні на виплату соціальних гарантій – лікарняних та чергових відпусток.

Основна мета проекту досягнена – ми довели, що інтернет-формат ЗМІ актуальний для життя громади маленького міста, що суспільство потребує достовірної інформації, та надавати її цілком реально.

На жаль, додаткових джерел фінансування для повноцінної роботи сайту в маленькому місті, поки що, знайти не вдалося. Наш проект суцільно громадська ініціатива, яка не є і не буде підконтрольною жодній політичній силі або державній установі.

На сайті «Rе:пост» протягом невизначеного терміну не буде публікацій. Проте ми, журналісти, не припиняємо своєї діяльності. Інформувати населення Южного ми продовжимо у соціальних мережах, у наших пабліках:

- Фейсбук : Rе:пост

- Твіттер: Rе:пост

- Вконтакті: Rе:пост

Тож, приєднуйтесь до наших спільнот, пропонуйте теми для обговорень, новини та діліться цікавими спостереженнями.

Ми не знімаємо з себе відповідальності за інформування жителів Южного про резонансні випадки в місті. Якщо ситуація буде мати дуже гострий характер, то новини про це ми опублікуємо на сайті.

Прямі трансляції в інтернеті, стріми, журналісти здійснюватимуть у разі потреби. Про це ми також повідомлятимемо на наших сторінках у соціальних мережах.

Допоки сайт «Rе:пост» знаходитиметься на, так званих, канікулах, ми продовжуємо шукати фінансування нашого проекту. Основні сили будуть спрямовані саме на це. Дуже важко на щось розраховувати, коли в країні війна, проте ми не втрачаємо надії та дивимося у майбутнє з оптимізмом!

Свою громадську діяльність журналісти сайту також не полишають, а продовжують займатися суспільно-важливими проблемами. З урахуванням складної ситуації в країні, робота на громадських засадах є більш необхідною зараз у напрямку допомоги народу України відстояти свою свободу.

Дякуємо всім за розуміння! Будемо вдячні і за корисні поради щодо реалізації в подальшому інформування южненців, формату проекту «Rе:пост» та щодо шляхів залучення коштів задля існування Южненського інформаційно-суспільного Інтернет-видання.

Миру та злагоди! Ходіть до нас у наші групи в соцмережах! ;)

 
 
Яндекс.Метрика