Re:пост

joomla

В Южному почалася операція "Гараж", а також активізувалися крадії з авто,- міліція

З 18 вересня южненські правоохоронці розпочали операцію "Гараж".  Оперативні заходи направлені на виявлення вкрадених автомобілів, а також незаконних майстерень по розбиранню таких авто на запчастини.

Начальник міськвідділу вже провів зустріч із керівниками гаражних кооперативів та повідомив про хід операції. Правоохоронці перевірятимуть гаражі за наявності відповідної інформації.

Про це відділ Южненської міліції повідомив на своїй сторінці у мережі "Фейсбук":

"З 18 вересня поточного року на території Одещини відбуватимуться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Гараж», спрямовані на посилення протидії злочинам, пов’язаним з незаконним заволодінням транспортними засобами, встановлення місць відстою викрадених транспортних засобів, виявлення викрадених транспортних засобів, а також осіб, які причетні до скоєння таких правопорушень, займаються зміною та знищенням номерів кузову та агрегатів транспортних засобів.

З метою налагодження плідної співпраці з організаціями та підприємствами, які надають послуги з гаражного та стояночного зберігання автотранспорту громадян 18.09.2014 року відбулася зустріч начальника Южненського міськвідділу ГУМВС України в Одеській області Олександра Луценка з головами таких товариств та об’єднань, які працюють на території міста Южне.

Під час зустрічі начальник міліції зауважив:

– Протидія вчиненню кримінальних правопорушень, пов’язаних з викраденням чи пошкодженням власного автотранспорту громадян є спільною проблемою потерпілого, правоохоронних органів, які шукатимуть зловмисника та майно, а також очільника гаражного товариства, який має докласти максимально зусиль щодо забезпечення недоторканності та збереження майна громадян.

О.Луценко звернув увагу запрошених та начальника відділу ДАІ міста на необхідність проведення роботи серед мешканців міста щодо виключення фактів зберігання громадянами автотранспортних засобів у подвір’ях будинків, або на прибудинкової території.

Начальник відділу ДАІ м. Южне Валерій Андрущенко звернувся до присутніх щодо негайного інформування підрозділу про вчинення на території підпорядкованих організацій адміністративних правопорушень, пов’язаних із вживанням алкогольних напоїв, виявлення місць зберігання автівок без номерних знаків, а також зі слідами участі в дорожньо-транспортних пригодах тощо.

Під час зустрічі присутні обмінялися контрактною інформацією, обговорили проблемні питання взаємодії та визначилися з першочерговими завданнями щодо налагодження ефективної взаємодії між правоохоронцями та гаражними товариствами щодо викритя кримінальних та адміністративних правопорушень у повсякденній роботі.

Южненський МВ ГУМВС
України в Одеській області ".

Останнім часом почастішили випадки крадіжок майна з автомобілів. Про це також йдеться на сторінці Южненської міліції у ФБ. В ніч з 18 на 19 вересня до міськвідділу міліції звернулося четверо громадян із повідомленнями про скоєння злочину:

"18.09.2014 р. до відділу надійшло чотири повідомлення мешканців міста про те, що вони виявили пошкодження своїх автівок, які вночі були припарковані в подвір’ї будинків, де вони мешкали. З деяких автомобілів викрадено власне майно громадян. За всіма вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження за ознаками правопорушень, передбачених ч.1 ст.185 КК України (крадіжка) та ч.1 ст.194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна). Проводиться перевірка. Встановлюються обставини та свідки події".

 
 
Яндекс.Метрика